Konferencja: Microsoft Technology Summit 2008

Konferencja: Microsoft Technology Summit 2008
MTS 2008 to konferencja poświęcona technologiom Microsoft. Aktualnie w rozpisce nie pojawiają się tematy dedykowane testerom, ale z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że dużo miejsca poświęcone zostanie Visual Studio 2008 oraz zintegrowanym z nim pakietem do testów automatycznych i do zarządzania testami. Liczymy, że na tak dużym wydarzeniu, firmowanym przez Microsoft, nie zapomni się o jakości.

Microsoft Technology Summit 2008 to 10 równoległych ścieżek tematycznych, ponad 100 sesji i warsztatów technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, prowadzonych przez ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy oraz ponad 30 czołowych firm z branży IT. Eksperci poruszą takie tematy jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + services, urządzenia przenośne. Uczestnicy MTS 2008 otrzymają do swojej dyspozycji laboratoria komputerowe, wyposażone w około 60 stacji roboczych, gdzie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy, organizatorzy stworzą mobilne centrum certyfikacji Microsoft. Wszyscy zarejestrowani mają możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji i wybrania sesji tematycznych, w których chcą uczestniczyć.

W pierwszej edycji konferencji, w 2005 roku, w ramach Microsoft Technology Summit zorganizowano 62 sesje techniczne, w których wzięło udział ponad 2 200 osób. Kolejne 3000 osób wzięło udział w konferencji za pośrednictwem Internetu. W 2006 roku w samej konferencji udział wzięło 22 500 uczestników, z czego 20 000 korzystało z transmisji na żywo w Internecie. Uczestnicy mogli wybierać spośród 114 sesji technologicznych oraz 9 biznesowych.


Rejestracja oraz więcej informacji na temat konferencji Microsoft Technology Summit 2008 znajduje się na stronie http://www.mts2008.pl.

 

To powinno Cię zainteresować