Konkurs: Wygraj wejściówkę na szkolenie Zawód Tester! [aktualizacja - wyniki konkursu]

Konkurs: Wygraj wejściówkę na szkolenie Zawód Tester! [aktualizacja - wyniki konkursu]
W najbliższy poniedziałek, 19 czerwca w Gdańsku, rozpocznie się ostatnie już przed wakacjami szkolenie Zawód Tester. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie, w ramach którego możecie wygrać udział w szkoleniu
 

Zawód Tester to 4 intensywne dni szkoleniowe, które przygotowują pod kątem teoretycznym i praktycznym do pracy na stanowisku testera oprogramowania. Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom, które stawiają pierwsze kroki w testowaniu lub planują zmianę kwalifikacji zawodowych w kierunku testowania oprogramowania.

W czasie szkolenia uczestnicy nabywają wiedzę teoretyczną, która wymagana jest w certyfikacji ISTQB Poziom Podstawowy, jednak największy nacisk położony jest na zdobycie umiejętności praktycznych. W pakiecie szkoleniowym znajdują się również opcjonalne 3-tygodniowe praktyki zdalne

Każdy uczestnik w czasie szkolenia otrzymuje: 

  • materiały szkoleniowe w formie drukowanej
  • pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl (stały dostęp do najbardziej aktualnych wersji nawet po zakończeniu szkolenia)
  • catering: przerwy kawowe oraz lunche
  • pomoc poszkoleniową w nieograniczonym zakresie
  • certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej.

 

Uczestników szkolenia czerwcowego czeka dodatkowa niespodzianka. Tym razem kursanci otrzymają również możliwość udziału w 1,5-godzinnej indywidualnej sesji coachingowej prowadzonej przez dyplomowanego coacha. Podczas sesji ustalony zostanie plan dalszego rozwoju zawodowego w kontekście posiadanych predyspozycji zawodowych, umiejętności i kompetencji. 

 

 

WYNIKI KONKURSU  

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie. Otrzymaliśmy zaskakująco dużą ilość bardzo dobrych odpowiedzi, co cieszy nas podwójnie! Niemniej jednak nagroda jest tylko jedna. Uprzejmie donosimy, że Zwycięzcą, a raczej Zwyciężczynią w konkursie na udział w szkoleniu Zawód Tester 19-22 czerwca została p. Diana K. - czujemy, że praca w zawodzie testera oprogramowania jest jej przeznaczona :)

Mój mąż zawsze powtarza "jak ma się coś zepsuć, stanie się to w Twoich rękach". Na rocznicę ślubu dostałam książkę "Zawód tester "- oczywiście w ramach żartu. Przeczytałam i się zakochałam. Zawód marzeń, bo najważniejsze nie jest popsuć, ale sprawić żeby mogłoby lepsze. 

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za aktywność. To na pewno nie ostatni nasz konkurs, dlatego zapraszamy do śledzenia naszej strony. 

 

KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w ramach którego możecie wygrać miejsce na szkoleniu Zawód Tester, 19-22 czerwca w Gdańsku. W ramach zadania konkursowego opiszcie w maksymalnie 300 znakach, co zadecydowało o tym, że chcecie zostać testerem oprogramowania.

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzona zostanie jedna najciekawsza wypowiedź. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać swoją odpowiedź na adres kontakt@testerzy.pl z dopiskiem "Konkurs - Zawód Tester".

Czas nadsyłania odpowiedzi: 16 czerwca 2017, godzina 12.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w 16 czerwca o godzinie 14.00.

 

Informujemy, że nagroda nie może zostać zamieniona na ekwiwalent pieniężny.

 
 

To powinno Cię zainteresować