Quality Excites 2017

Quality Excites 2017
W dniach 23-24 czerwca 2017 r. w Gliwicach odbędzie się 6. edycja konferencji Quality Excites. Podczas dwudniowego spotkania zaproszeni eksperci poprowadzą aż 20 wykładów, 11 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne.

Rejestracja odbędzie się w dniach 29 maja – 6 czerwca 2017 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na www.qualityexcites.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Konferencja Quality Excites (QE) to wydarzenie poświęcone najnowszym technologiom oraz metodom pracy, których celem jest dbałość o jakość wytwarzanego oprogramowania. Tematyka spotkania koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z Quality Assurance (QA) i od kilku już lat gromadzi szerokie grono inżynierów ds. jakości i testerów. Zagadnienia prezentowane podczas QE cieszą się także zainteresowaniem wśród programistów, kierowników projektów i projektantów. 

Tegoroczna edycja wydarzenia podzielona jest na dwie części. Piątek, 23 czerwca, będzie dniem warsztatowym. Wśród tematów zajęć praktycznych znajdują się zagadnienia takie jak metodyka DevOps, testy automatyczne aplikacji mobilnych, BDD oraz testy Selenium.  

Z kolei sobota, 24 czerwca, poświęcona zostanie głównie wykładom. Swoje prelekcje wygłoszą m.in. goście specjalni - Aslak Hellesøy, twórca popularnego narzędzia do impelementacji testów automatycznych o nazwie Cucumber (Aslak tego dnia poprowadzi także warsztaty) oraz Gáspár Nagy, twórca frameworka SpecFlow, wykorzystywanego najczęściej do pisania testów ATDD.BDD dla .NET.

Ponadto na scenie Quality Excites wystąpią m.in. Mateusz Piaszczak, Pentester i Trener w Niebezpiecznik.pl, Marcin Drobik, inżynier oprogramowania z Future Processing, Zbigniew Moćkun, współtwórca PTaQ, Grzegorz Gałęzowski autor książki "Test-Driven Development: Extensive Tutorial” z Motorola Solutions, Daniel Pokusa, współtwórca konferencji SpreadIT oraz wielu innych znakomitych ekspertów, którzy podzielą się z publicznością swoją praktyczną wiedzą. 

Wydarzenie zostało także wzbogacone o 3 panele dyskusyjne. Ich tematyka dotyczyć będzie m.in. pracy w zespołach agile’owych oraz sztucznej inteligencji. 

Pełna agenda konferencji dostępna jest na www.qualityexcites.pl/agenda

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i ogólnodostępny. O przyjęciu decyduje odpowiedź udzielona w formularzu rejestracyjnym znajdującym się na stronie www.qualityexcites.pl/rejestracja

Organizatorem wydarzenia jest gliwicka firma Future Processing (FP), wytwarzająca specjalistyczne oprogramowanie komputerowe na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.  

Partnerem wydarzenia jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju. Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Cyfryzacji, Marszałek Województwa Śląskiego i Prezydent Miasta Gliwice. 

Konferencję wspierają serwisy Crossweb.pl, testuj.pl, Niebezpiecznik i 4PM.pl, społeczność Women in Technology i ALEKraków, wydawnictwo Helion, magazyn Programista, Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, 

Wśród Przyjaciół wydarzenia znalazł się serwis testerzy.pl i konferencja Testwarez oraz społeczności testerskie WrotQA, KraQA, TrójQA, papryQArz, PTaQ i WarszawQA. 

 

Facebook: www.facebook.com/quality.excites

Twitter: www.twitter.com/QualityExcites

 
 

To powinno Cię zainteresować