Ruszyły zapisy na TestingCup 2018! [aktualizacja]

Ruszyły zapisy na TestingCup 2018! [aktualizacja]
W poniedziałek, 22 stycznia, rozpoczęła się pierwsza runda rejestracji na Mistrzostwa oraz Konferencję TestingCup 2018, które odbędą się 28-29 maja w Łodzi. Pierwsze bilety rozeszły się w niecałe 10 minut.

Premierę miała już nowa strona wydarzenia, na której znajdziecie naprawdę sporo informacji na temat nadchodzącej edycji TestingCup.

Oto najważniejsze z nich:

  1. W tym roku nie będzie kwalifikacji poprzedzających właściwe zawody. Rejestracja odbywać się będzie w trzech turach: 22-29.01 [AKTUALIZACJA wszystkie bilety w tej turze zostały sprzedane], 19-26.02 oraz 19-26.03. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, ale jeśli komuś nie uda się zarejestrować w pierwszej turze, ma jeszcze na to dwie szanse.
  2. Po raz pierwszy zawody odbędą się w języku angielskim i Organizatorzy dopuszczają do konkursu zawodników i drużyny spoza Polski. Aplikacja będzie po angielsku, ale raportować można będzie zarówno po polsku, jak i po angielsku. Na bardziej szczegółowe informacje na temat Mr Buggy 6 i tego, jak dokładnie będą wyglądać zawody trzeba nam jeszcze poczekać.
  3. Laureaci poprzednich edycji, podobnie jak w ubiegłych latach, mają gwarantowane miejsca w zawodach.
  4. Organizatorzy zapowiedzieli też, że przy każdej turze zapisów, zorganizowany zostanie konkurs [AKTUALIZACJA pierwszy konkurs] z myślą o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup biletu ani finansowanie ze strony pracodawcy. Najbardziej zaangażowane i zmotywowane osoby będą mogły zdobyć w nich darmowe wejście na zawody.

Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa i przebiegu Mistrzostw znajdziecie tutaj: http://testingcup.pl/rules.html.

Wyjątkowo zapowiada się tegoroczna konferencja towarzysząca zawodom. Znamy już trzech mówców i te nazwiska naprawdę robią wrażenie. Michael Bolton (który oprócz występu na TestingCup poprowadzi po raz pierwszy warsztaty Rapid Software Testing); Rikard Edgren i Henrik Emilsson, czyli autorzy kultowego The TestEye – to specjaliści z górnej półki, których można posłuchać na najlepszych i najważniejszych konferencjach testerskich.

Organizatorzy zdradzili nam, że możemy spodziewać się jeszcze jednej, wyjątkowej prezentacji, która mocno nawiązywać będzie do hasła „Future is here”. Brzmi intrygująco, z niecierpliwością czekamy na szczegóły.

Tymczasem zachęcamy do odwiedzenia strony http://testingcup.pl/ oraz do zapisania sobie w kalendarzu dat zapisów. Tego nie wypada przegapić!

 

 

To powinno Cię zainteresować