SPARKcamp #6

SPARKcamp #6
Jedyne na Pomorzu Środkowym spotkanie integrujące branżę IT obchodzi swoją pierwszą rocznicę. Zapraszamy na szóste już spotkanie SPARKcamp.
 

W myśl poprzednich spotkań organizatorzy przygotowali dla Was prelekcje, które tematycznie ilustrują nowym hasłem i motywem graficznym.

IT never dies! - Czyli samochody, gadżety. Obszar działania: cały świat (brakuje jedynie agenta 007).
 
 

Kiedy: 29.10.2015 r., godz. 18.00

Gdzie: Koszalin, ul. Grunwaldzka 1A, Minibrowar Kowal

Tematy prezentacji:

 

TEMAT: Connected Car – "Everything that can be connected will be connected." T.H.

Tomasz Juchniewicz

Związany z branżą IT od 12 lat. Zajmował się podpisem elektronicznym, ubezpieczeniami i wymagającą współpracą z polskim sektorem publicznym. Wyznawca technologii Java. Aktualnie w trakcie zmian zawodowych. Prywatnie miłośnik roweru i polskich plaż.
 
 

TEMAT: E-commerce. XaaS. Eksport. #Musisz. - ale jak (?!)

Działalność w e-commerce może mieć od startu globalny charakter, warto się do tego przygotować od strony prawnej, niezależnie czy chcemy świadczyć usługi z terytorium RP, czy otworzymy spółkę w USA, UK czy gdziekolwiek indziej na świecie.
 

Rafał Malujda

Radca prawny, LL.M. (Rostock), www.malujda.pl , członek zarządu Stowarzyszenia Klaster ICT Pomorze Zachodnie, obsługuje duże i małe firmy IT w dużych i małych projektach, w kraju i za granicą. Z definicji open-sourcowiec, członek grupy prawników licencyjnych FSFE Software Freedom Task Force, "na dniach" ukażą się jego videocasty wyprodukowane dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o nowych wyzwaniach prawnych e-commerce i eksporcie usług w ramach Szkoły dla Eksportera Enterprise Europe Network.
TEMAT: Diet Watch - najbardziej zaawansowany watch face na świecie!
Kilka słów o tym jak tworzyć dobre aplikacje dla urządzeń Android Wear.
 

Daniel Czapiewski

Praktyk i niepoprawny optymista (za każdym razem wierzy w powodzenie swoich projektów tak samo mocno jak za pierwszym razem). Od blisko 4 lat managing director agencji STETTINER ID&STORY. Ekspert w dziedzinie marketingu oraz szerokopojętego rynku aplikacji mobilnych. Swoje doświadczenie zdobywał realizując projekty komercyjne dla takich marek jak Bayer, Toyota, Bloomingdales, Paramount, Carlsberg, Camel, Danone, Hortex, Aviko, IAI, TomTom, MTV, JVC, i innych. Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu - MBA Executive. Współtwórca wielu popularnych aplikacji mobilnych - m. in. Diet Watch, Diana Photo, Spec Ops, Time Zones. Miłośnik nowych technologii, sportu (squash, karting, żagle) oraz wielki fan motoryzacji. Prywatnie mąż Oli i tata Maksa oraz Antka.
 
 
Zapraszamy!

 

 
 

 

 

 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować