Szkolenia z Selenium i automatyzacji w nowej odsłonie

Szkolenia z Selenium i automatyzacji w nowej odsłonie
Bazując na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń z zakresu z automatyzacji stworzyliśmy nową strukturę szkoleń z Selenium. Przygotowaliśmy ścieżkę edukacyjną dla osób początkujących i zaawansowanych.
 

Nowa propozycja szkoleniowa to pakiet czterech kursów, w których uwzględniona jest wiedza z zakresu języka JAVA od podstaw oraz Selenium WebDriver i Selenium IDE. Kursy w przeważającej części mają charakter warsztatu połączonego z częścią wykładową - uczestnicy uczą się testowania i obsługi narzędzi poprzez rozwiązywanie zadań praktycznych.

Dzięki realizacji całej ścieżki edukacyjnej można nabyć wiedzę od podstaw do poziomu specjalisty. 

 

JAVA dla testerów oprogramowania 

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy nie mieli jeszcze doświadczenia z kodem źródłowym i chcą go poznać dla efektywnej komunikacji. Uczestnikom szkolenia pokażemy programowanie w zakresie wymaganym w tworzeniu testów. W czasie szkolenia poznacie podstawy języka Java, przybliżone zostanie programowanie obiektowe, debugowanie kodu czy struktura projektu. W czasie jednego dnia szkoleniowego nabywana jest wiedza niezbędna do dalszego rozwoju w zakresie Selenium Webdriver.

Osoby zainteresowane dalszym rozwojem w zakresie automatyzacji mogą skorzystać z atrakcyjniejszej oferty cenowej wykorzystując 20% rabat na dalsze szkolenia z Selenium WebDriver.

Szczegółowa agenda >>

 

Selenium WebDriver dla początkujących

Kurs przeznaczony dla testerów, którzy chcą zapoznać się z automatyzacją aplikacji webowych za pomocą najbardziej popularnego narzędzia jakim jest Selenium WebDriver. Od uczestników wymagana jest wiedza z zakresu kodowania (w zakresie z kursu JAVA dla testerów oprogramowania), umiejętność obsługi komputera oraz analityczne i logiczne myślenie.

Szczegółowa agenda >>

 

Selenium WebDriver dla średnio zaawansowanych

To szkolenie poświęcamy już budowaniu swojego frameworka testowego i jest to kolejny etap rozwoju w zakresie narzędzia Selenium WebDriver. Skierowane jest do osób, które chcą zoptymalizować swoją pracę, a także poznać zaawansowane techniki testowania.

Szczegółowa agenda >>

 

Obydwa szkolenia Selenium WebDriver prowadzone są dla języka JAVA, mogą jednak być zrealizowane również w języku Phyton lub C#.

 

Naszą ostatnią propozycją jest szkolenie z podstaw automatyzacji bez konieczności kodowania, czyli z użyciem Selenium IDE. Jest to obecnie najlepsze darmowe narzędzie do testowania aplikacji internetowych bazujące na koncepcji nagraj - odtwórz. Selenium IDE jest kompromisem pomiędzy testowaniem automatycznym a manualnym. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają pracę z narzędziem i automatyzacją. Oprócz zalet takiej metody automatyzowania opowiemy również o wszystkich wadach i ograniczeniach.

Szczegółowa agenda >>

 

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich praktyków i specjalistów z zakresu automatyzacji.

 

W ramach udziału w szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje:

  • materiały szkoleniowe w formie drukowanej
  • pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl (stały dostęp do najbardziej aktualnych wersji nawet po zakończeniu szkolenia)
  • catering: przerwy kawowe oraz lunche
  • pomoc poszkoleniową w nieograniczonym zakresie
  • certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej.

 

 

 

Najbliższe terminy szkoleń

  • Java dla testerów oprogramowania: 27 września 2017, Kraków
  • Selenium WebDriver dla początkujących: 28-29 września, Kraków
  • Selenium WebDriver dla średnio zaawansowanych: 9-10 listopada, Warszawa
  • Podstawy automatyzacji z Selenium IDE: 23-24 października, Katowice

 

 

PS. Dot. szkolenia "Podstawy automatyzacji z Selenium IDE"

W obliczu problemów z kompatybilnością dodatków z przeglądarką Firefox obserwujemy rozwój sytuacji i czekamy na rozwiązanie problemów. Do tego czasu organizacja szkoleń z zakresu Selenium IDE jest wstrzymana.

 

 

To powinno Cię zainteresować