Prezentacje keynote Agile & Automation Days 2017

Prezentacje keynote Agile & Automation Days 2017
Już za niecałe dwa miesiące, 9-10 października w Krakowie, odbędzie się jedyna tak techniczna konferencja QA w Polsce – Agile & Automation Days. Warto przypomnieć, że podczas konferencji wystąpi aż trzech prezenterów keynote. Pierwszego dnia wysłuchamy ich wykładów, a na zakończenie konferencji będziemy mieć okazję do dyskusji podczas sesji Q&A.
 

Alexandra Schladebeck podczas prezentacji Whole Team Quality: In the same boat or up the creek? pokaże Wam techniki pozwalające na rozwój zarówno testerów, jak i deweloperów, które mają zainspirować ich do wzięcia wspólnej odpowiedzialności za jakość.

Alex występuje na największych międzynarodowych konferencjach, posłuchajcie jej ciekawego wykładu o testach UI na kanale Agile Testing Days.

 

 

Mark Fewster skupi się na zdrowiu Waszych testów automatycznych i pomoże zdiagnozować, czy dają Wam one niezbędną pomoc i pewność w obliczu kolejnych wyzwań.

Wystąpienie Marka będzie prawdopodobnie najbardziej technicznym ‘keynote’ konferencji,. Warto posłuchać jego wykładu podczas tegorocznej konferencji TestCon Moscow 2017.

 

 

Jeff "Cheezy" Morgan spojrzy z Wami w przyszłość ukierunkowaną na Continuous Delivery, DevOps i Business Agility, i pokaże, jak wyjść ze swojej strefy komfortu i stawić jej czoła z radością i pewnością siebie.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Cheezym na ten właśnie temat, który przeprowadzony został podczas amerykańskiej konferencji STARWEST.

 

 

Dodatkowo po konferencji, 11 października, odbędą się całodniowe praktyczne warsztaty z Cheezym z Acceptance Test Driven Development. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji nauki od jednego z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Możliwość uczestnictwa w takich warsztatach może się szybko nie powtórzyć. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, zachęcamy do rezerwacji.

 

Program konferencji >>

Agenda warsztatów z Cheezym >>

 

Polecamy i zapraszamy!

 

 

To powinno Cię zainteresować