Zostań Testerem Beta

Zostań Testerem Beta
Testy Beta są dobrą okazją do sprawdzenia czy testowanie jest dla nas ciekawe. Wielu z profesjonalistów zaczynało właśnie od tego. Z drugiej strony to świetna okazja by na wakacjach zająć czymś głowę kiedy na zewnątrz jest za gorąco lub gdy pada deszcz. Najnowszą okazję daje nam Microsoft z jego mocno spóźnionym IE 8.

Jak pisze na swoim blogu internetowym Allison Burnett, pełniąca funkcję menedżera projektu, zainteresowani wzięciem udziału w testach drugiej bety Internet Explorera 8 powinni zgłaszać swoje kandydatury pod adresem mailowym IESO@microsoft.com. Każdy z potencjalnych uczestników musi napisać parę słów o sobie oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie on będzie idealnym beta testerem IE8.

Partycypowanie w programie IE8 Technical Beta może się opłacać, bowiem wiąże się z możliwością zaproszenia do kolejnych, tym razem zamkniętych testów oprogramowania Microsoftu ( mowa między innymi o systemie operacyjnym Windows 7 oraz pakiecie biurowym MS Office 14 ).Druga wersja beta Internet Explorera 8 spodziewana jest w przeciągu najbliższego miesiąca.

 

 

 

To powinno Cię zainteresować