Testerscy Mistrzowie 2018!

Testerscy Mistrzowie 2018!
Jury TestingCup ogłosiło wyniki i poznaliśmy tych, którzy najlepiej poradzili sobie z wyzwaniem z Mr Buggym. Najlepszym testerem w Polsce jest Karol Gierszewski, a zespołem Cognified Tigers!

W tym roku w Łodzi zawodnicy testowali aplikację MrBuggy 6 (niedługo napiszemy o niej więcej) oraz tworzyli raport z testów. Ci, którzy uzyskali najwięcej punktów za zgłoszenie największej liczby defektów lub defektów najbardziej krytycznych oraz napisali najlepszy raport z testów, wygrywali zawody.

Klasyfikacja indywidualna wygląda następująco.

3. Joanna Gajewska.

2. Konrad Rafałko.

1. Karol Gierszewski.

Karol na zdjęciu jeszcze przed zawodami.

 

3. Direct Communication

Na zdjęciu zaraz po odebraniu nagrody.

 

2. Fest Pochytani

Zdjęcie użytkownika Michał Dubiel. Na zdjęciu po zdobyciu kolejnego podium.

 

1. Cognifide Tigers

Zdjęcie użytkownika Cognifide Polska. Na zdjęciu już po zawodach, ale zanim jeszcze poznali wyniki.

 

Jeśli zastanawialiście się, ile losowości i przypadku jest w zawodach TestingCup, to nie musicie już pytać. Fakty są bezsprzeczne. Wystarczy porównać podium ostatnich edycji. W zawodach indywidualnych w 2017 r. pierwsze miejsce zajął Konrad Rafałko, a drugie Patryk Hemperek i Karol Gierszewski. W tym roku nastąpiły niewielkie przetasowania i Panowie ponownie są w czołówce z drobną, acz ważną, zmianą - na trzecie miejsce wskoczyła Joanna Gajewska.

Wśród drużyn Direct Communication awansowało z piątego na trzecie miejsce, a Fest Pochytani utrzymali miejsce z poprzedniego roku.

 

Wszystkim testerskim mistrzom mocno gratulujemy!

 

A poniżej składy wszystkich drużyn: 

http://testingcup.pl/lists-competition-teams.html

 

To powinno Cię zainteresować