Testerskie projekty małe i duże

Testerskie projekty małe i duże
W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kilka projektów, które pokazują, jak szeroko działamy i jakie organizacje wspieramy. Oto kilka przykładów.
 

Postanowiliśmy silnie rozwinąć się w obszarze audytu kodu zakładając, że o jakość trzeba dbać od pierwszych linijek kodu. Dzięki temu zamawiający oprogramowanie widzi, co odbiera nie tylko na poziomie interfejsu graficznego, ale również na poziomie specyfikacji kodowej. Może też ocenić dług technologiczny, jaki został zaciągnięty podczas tworzenia softu. W ostatnich miesiącach zrealizowaliśmy kilka takich projektów, a do najważniejszego należy ten przeprowadzony dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Cieszymy się, że instytucje samorządowe i państwowe zaczynają dbać o jakość kupowanego oprogramowania.

 

 

Działamy również na polu definiowania i redefiniowania procesów testowania oraz standardów w testach. Ze względu na profesjonalizm i skalę projektu niezmiernie miło było nam współpracować z firmą Euro-net, właścicielem marki Euro RTV AGD. Współpraca zaowocowała wypracowaniem rozwiązania, jakie zostanie wdrożone w całej organizacji.

 

W ramach praktyk, a czasami po prostu mając ochotę coś potestować weryfikujemy oprogramowanie pro publico bono. Wybieramy spośród projektów, które same się do nas zgłaszają (np. Faustyna.pl), projekty i strony publiczne (np. GITD.gov.pl) czy też projekty z kodujdlapolski.pl w tym:

 

Wybrane projekty, które realizujemy znajdziecie na stronie Portfolio >>

 

 

 

To powinno Cię zainteresować