TestingCup – edycja 2016 pełna nowości

TestingCup – edycja 2016 pełna nowości
Już za nieco ponad tydzień odbędzie się czwarta edycja Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania.
 

Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji, o części z nich już pisaliśmy, ale w ostatnich dniach pojawiło się sporo nowości.

 

1. Nagrody

Tegoroczni zwycięzcy wrócą do swoich domów bogatsi o nagrody pieniężne, których pula wynosi w tym roku blisko 50 000 zł. To najwyższe do tej pory nagrody w tym konkursie. Najlepsi testerzy zgarną aż 6000 zł, zdobywcy 2. i 3. miejsca kolejno po 4000 i 2000 zł.

 

2. Katowice miastem-współgospodarzem

TestingCup jest pierwszą testerską imprezą oficjalnie wspieraną przez Samorząd Miasta.

Miasto Katowice podjęło rolę Współgospodarza tegorocznych Mistrzostw, wspiera branżę IT i chce pokazać uczestnikom TestingCup to jak wielką przemianę przeszło w ostatnim czasie.

Przypominamy, że Międzynarodowe Centrum Kongresowe, w którym odbędzie się TestingCup jest jedną z najważniejszych i największych inwestycji na Śląsku ostatnich kilku lat. Razem z legendarnym Spodkiem, nową siedzibą NOSPR oraz nowym Muzeum Śląskim tworzą dzielnicę miasta zwaną Strefą Kultury, powstałą na terenie dawnej kopalni “Katowice”. I to tylko jedna z wielu zmian oblicza miasta, o czym na pewno będziecie mieli szansę się przekonać podczas Mistrzostw.

 

3. Darmowe aplikacje mobilne

Aplikacja jest już dostępna w Google Play, AppStore i Windows Store. Znajdziecie w niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Warto je mieć w swoim telefonie, zachęcamy do pobrania.

 

4. Rekordowa frekwencja

103 drużyny i 42 osoby startujące w konkurencji indywidualnej czyli ponad 350 osób weźmie udział w tegorocznych zawodach. W całym wydarzeniu weźmie udział około 500 osób!

Zainteresowanie udziałem przerosło po raz kolejny najśmielsze oczekiwania organizatorów, a miejsc zabrakło jeszcze pod koniec marca.

Zapowiada się prawdziwie testerskie święto.

 

5. My też tam będziemy…

W tym roku postanowiliśmy uatrakcyjnić nasze stanowisko. Warto nas odwiedzić, by poznać lepiej ludzi, którzy tworzą testerzy.pl i porozmawiać o testowaniu. Będziecie mogli zmierzyć się z innymi testerami w konkurencjach drużynowej i indywidualnej. Nie zdradzamy na razie w jakich...

 

TestingCup już pracuje na miano najlepszej, testerskiej imprezy 2016 roku, a jeszcze nie odkrył wszystkich kart. Nowości na bieżąco na stronie: testingcup.pl.

 

To powinno Cię zainteresować