Umowa o współpracy z ISACA

Umowa o współpracy z ISACA
Zawarliśmy umowę partnerską z katowickim, akredytowanym oddziałem ISACA, dzieki czemu (już wkrótce) wspólnie dostarczymy szkolenia: CISA, CISM, CGEIT i CRISC.


ISACA
to znane międzynarodowe niezależne stowarzyszenie (non-profit), którego zainteresowanie skupia się wokół  IT Governance, audytu, kontroli i bezpieczeństwa systemów informatycznych.
Wśród licznych publikacji wydawanych przez ISACA należy wymienić standardy takie jak COBIT, Val IT i Risk IT.  Certyfikaty wydawane przez ISACA są powszechnie znane i uznane, więc potwierdzenie własnych kwalifikacji zawodowych jednym z certyfikatów to absolutny prestiż i światowa pierwsza liga. Warto też przypomnieć, że tylko ISACA może przeprowadzać akredytowane szkolenia.

Szkolenia i certyfikaty dostarczane przez ISACA:

CISA - Certyfikowany Audytor Systemów Informatycznych, przeznaczony dla osób zajmujących się audytem informatycznym. W przypadku tego certyfikatu możliwe jest zdawanie egzaminu w języku polskim i angielskim.

CISM - Certified Information Security Manager, dla osób zajmujących się bezpieczeństwem systemów informatycznych. Egzamin na ten certyfikat dostępny jest jedynie w języku angielskim.

CGEIT - Certified in the Governance of Enterprise IT, dla zarządzających przedsiębiorstwem. Egzamin na ten certyfikat dostępny jest w języku angielskim.

CRISC - Certified in Risk and Information Systems Control, przeznaczony jest dla osób zarządzających ryzykiem. Dostępny w języku angielskim.

To powinno Cię zainteresować