Employer branding i inne formy współpracy z testerzy.pl

Employer branding i inne formy współpracy z testerzy.pl
testerzy.pl to nie tylko eksperci w dziedzinie testowania. To też szeroka społeczność miłośników nowych technologii i pasjonatów branży IT. Jeśli chcecie dołączyć do tego grona na polu biznesowym, zobaczcie, jak możecie pokazać się jako pracodawca, ale również firma stawiająca na jakość oprogramowania.

Niszę testerską wypełniliśmy już prawie w całości i każdy tester ma przynajmniej świadomość istnienia naszej strony, a większość jest naszymi regularnymi czytelnikami. Nasze audytorium wykroczyło już poza ludzi zainteresowanych jedynie testowaniem i jakością. Czasami zaskakuje nas to jak szerokie grono odbiorców ma nasz portal. Dla przykładu nie tak dawno temu znajoma studentka grafiki komputerowej informowała nas, że w jej grupie znajdują się czytelnicy testerzy.pl. Stale obserwujemy też, jak ruch na naszych stronach sukcesywnie rośnie i za każdym razem niezmiernie cieszy nas to, że praca naszej redakcji jest przez Was tak mocno doceniana. 

Od wielu lat dzielimy się z Wami wiedzą testerską, publikując artykuły i filmy, oferujemy Wam też nasze usługi oraz szkolenia z obszaru testowania oprogramowania. Pomagamy Wam w zdobyciu certyfikacji testerskiej, będąc Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym z ramienia Global Association for Software Quality (GASQ). Prowadzimy usługi w zakresie testowania, ale także sami tworzymy oprogramowanie. Z chęcią angażujemy się w rozwój różnych firm technologicznych i oferujemy im działanie na wspólnym polu jakości. Dla naszych klientów i wszystkich zainteresowanych współtworzeniem naszego portalu, rozszerzyliśmy teraz możliwości dotychczasowej współpracy – bo dlaczego mamy zgarniać wszystko dla siebie, skoro to cała społeczność testerska tworzy z nami testerzy.pl?

E-wizytówka na testerzy.pl? Teraz to możliwe

E-wizytówka już od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularną formą reklamy, a to przede wszystkim dzięki cennej możliwości pozycjonowania się w Google. Chętnie wesprzemy naszych klientów w tego rodzaju promocji, sprawiając, że staną się w naszym środowisku rozpoznawalni jako pracodawcy testerów, organizatorzy wydarzeń i firmy, dla których jakość ich produktów jest zawsze na pierwszym miejscu. Prezentując u nas swoje usługi, zwiększycie Wasze szanse na dotarcie do nowych klientów i potencjalnych pracowników.

W e-wizytówce, oprócz podstawowych informacji o firmie, znajdzie się też miejsce na Wasze oferty pracy, artykuły i informacje o organizowanych przez Was wydarzeniach, czyli wszystko to, co najbardziej interesuje Waszych odbiorców. 

Dla naszych stałych klientów przygotujemy e-wizytówkę za darmo!

Sponsor bazy wiedzy i darmowych aplikacji testerskich

Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo cenna jest testerska wiedza, a trudno szukać źródeł bardziej zaufanych, niż portal z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Zachęcamy Was do współtworzenia i współfinansowania naszej bazy wiedzy, która od wielu lat niezmiennie utrzymuje wysoką pozycję na testerskiej liście czytelniczej. Nasze artykuły żyją długo jeszcze po tym, jak je napiszemy i stają się kompendium wiedzy o testowaniu. Możecie pomóc nam tę bazę wiedzy w dalszym ciągu rozwijać i jednocześnie budować swoją renomę jako firma, która współpracuje z prawdziwymi ekspertami w dziedzinie testowania. 

Oferujemy również możliwość finansowania tworzonego oprogramowania. Udostępniane przez nas darmowe aplikacje testerskie już teraz z powodzeniem służą ogromnej rzeszy testerów. Wspierając te inicjatywy, dołożycie jednocześnie swoją cegiełkę do ich dalszego rozwoju oraz promocji na szerszą skalę.

Oferty pracy na naszym portalu

Dużo naszych czytelników korzysta z publikowanych przez nas ofert pracy w poszukiwaniu szans rozwoju i nowych, testerskich wyzwań. Rekrutując nowych pracowników do swojej firmy, możecie skorzystać z naszego portalu i opublikować u nas swoje ogłoszenie, które trafi do szerokiego grona pasjonatów testowania. 

Nie wszystkie usługi są jednak płatne. Od zawsze cenimy to, że chcecie pomagać początkującym i jeśli chcecie dodać ogłoszenie na płatny staż lub ofertę dla juniora, opublikujemy je na naszej stronie bezpłatnie.

Jeszcze więcej możliwości współpracy z nami, która przyniesie Wam korzyści, znajdziecie tutaj

Jesteście zainteresowani współpracą? Skontaktujcie się z nami.