Premiera testerzy+

Premiera testerzy+
Choć uważne oko testera już dostrzegło wcześniej naszą nową platformę z materiałami, to dopiero dziś oficjalnie ogłaszamy naszą nową usługę.

W erze technologii każdy błąd czy niedociągnięcie może mieć poważne konsekwencje dla użytkowników oraz firmy – stąd nie napiszemy nic nowego jeśli stwierdzimy, że testowanie oprogramowania jest kluczowym elementem w procesie tworzenia nowoczesnych aplikacji i systemów informatycznych. Dlatego też, z nieukrywanym entuzjazmem, prezentujemy Wam nasz najnowszy produkt — testerzy+, czyli rozszerzenie strony testerzy.pl, które zapewni Wam dostęp do najwyższej jakości materiałów, narzędzi i wiedzy na temat testowania oprogramowania.

Czym są testerzy+?

To platforma stworzona z myślą o rozwijaniu kompetencji zawodowych testerów oraz zapewnieniu im dostępu do unikalnych i aktualnych materiałów informacyjnych oraz narzędzi przydatnych w codziennej pracy. Dążymy do tego, żeby platforma stała się skarbnicą wiedzy dla każdego, kto związany jest z branżą testowania oprogramowania. Co więcej, testerzy+ to także oferta dla firm, które poszukują wsparcia w doskonaleniu swoich zespołów testerskich.

Korzyści

Oprócz podstawowych informacji na temat testowania, na testerzy+ znajdziesz również materiały, które umożliwią Ci eksplorację tematu testowania na głębszym poziomie. Znajdziesz tu nie tylko merytoryczne treści, ale również wzory dokumentów, narzędzia i materiały, które możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy.

To idealne miejsce dla tych, którzy pragną stać się ekspertami w dziedzinie testowania oprogramowania.

Dostęp do testerzy+ jest niezwykle prosty, a w zamian za jedną, stałą, promocyjną cenę 6,25 brutto miesięcznie możecie korzystać ze wszystkich materiałów dostępnych aktualnie na platformie. Co więcej, w razie potrzeby z usługi możecie zrezygnować w dowolnym momencie. 

Wcześniejszy dostęp do wiedzy!

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem testerzy.pl to wiesz, że nasz portal jest pełen merytorycznych treści i ważnych informacji, które prezentujemy na naszych szkoleniach, znajdują się tu nowinki ze świata testowania i szeroko pojętej branży IT. Ponieważ jednak wysokiej jakości treści wymagają dużo pracy, to testerzy+ przejmą prawo do publikacji najbardziej wartościowych i premierowych treści. Na platformie będą one dostępne nawet do 30 dni wcześniej przed ich publikacją w ogólnodostępnych zasobach. Dzięki wcześniejszemu dostępowi do najświeższych informacji możesz zyskać przewagę nad rynkowymi konkurentami.

Oferta dla firm

Pracujemy również nad subskrypcją dla firm, która jest propozycją dla tych organizacji, które chcą inwestować w rozwój swojego zespołu testerskiego. Dzięki subskrypcji możesz zapewnić 10 kont w ramach jednego Planu, umożliwiając całemu zespołowi dostęp do niezbędnych narzędzi i treści. 

Przystępność

Wierzymy, że wartość powinna być dostępna dla każdego. Dlatego też portal testerzy+ jest dostępny w formie abonamentu, który kosztuje niecałe siedem złotych miesięcznie. Jest to oferta promocyjna i wydaje się, że to niewielka cena za wiedzę jaką oferuje platforma.

Podsumowanie

testerzy+ to wyjątkowe rozszerzenie strony testerzy.pl, które wchodzi na rynek jako wszechstronne źródło wiedzy i materiałów na temat testowania oprogramowania. Dzięki niemu możesz rozwijać się zawodowo, poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie testowania oraz zapewnić swojemu zespołowi doskonałe narzędzie do szlifowania umiejętności. Z korzystną ceną i dostępem do treści jeszcze przed ich publikacją, testerzy+ staje się narzędziem dla każdego entuzjasty testowania oprogramowania. Dołącz do nas już dziś i odkryj nową erę testowania oprogramowania razem z testerzy+!

Ciągłe aktualizacje

Materiały i funkcje będą uzupełniane na bieżąco, dzięki czemu każda wizyta na testerzy+ będzie okazją do nowych odkryć i inspiracji. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które będzie rosnąć wraz z potrzebami naszych czytelników.

Co obecnie znajduje się na platformie?

Obecnie na testerzy+ znajdziesz dokumenty oraz materiały z obszaru m.in. praktyki testowania, zarządzania testowaniem, różnego rodzaju standardy dla dziedziny testowania, ale również materiały z zakresu użyteczności, dostępności czy programowania dla testerów, jak i materiały przygotowujące do certyfikacji ISTQB®.
W tej sekcji znajdują się również narzędzia edukacyjne wspierające naukę testowania – na ten moment znajdziesz tam symulator bankomatu.

Wersja beta

Obecnie platforma dostępna jest w wersji beta. 

Wersja beta to dla nas ważny etap, ponieważ pozwala nam zbierać opinie, sugestie oraz potrzeby czytelników, aby dostosować testerzy+ do oczekiwań testerów na każdym poziomie zaawansowania. Chcemy stworzyć platformę, która spełni Twoje potrzeby oraz pomoże Ci w ciągłym rozwoju zawodowym.

Chociaż już teraz testerzy+ oferuje dostęp do cennych treści, to nieustannie będziemy uzupełniać materiały oraz funkcjonalności, aby zapewnić Ci pełniejsze wsparcie i najnowsze informacje z dziedziny testowania oprogramowania. Opinie i sugestie subskrybentów są dla nas bezcenne, dlatego zachęcamy do dzielenia się nimi, abyśmy mogli dopasować platformę do Waszych potrzeb.

Dołącz do nas już dziś na https://plus.testerzy.pl/

Zobacz, jak testerzy+ może zmienić twoje podejście do testowania oprogramowania!
 

To powinno Cię zainteresować