Warsztaty z testowania eksploracyjnego

Warsztaty z testowania eksploracyjnego
Możecie już rezerwować miejsca na październikowe Exploratory Testing Masterclass poprzedzone podstawami podczas "Testy eksploracyjne - Laboratorium", które prowadzić będzie Adam Matłacz.

Do tej pory oferowaliśmy podstawy testowania eksploracyjnego w postaci laboratorium. Od teraz wprowadzamy warsztat z "poziomem średniozaawansowanym".

"Exploratory Testing Masterclass" to warsztaty z testowania eksploracyjnego, które są nowością w naszej ofercie, a skierowane zostały do tych, którzy chcą poznać sposoby na usystematyzowanie swojej eksploracji. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać najważniejsze techniki eksploracji oraz zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Warsztaty nastawione są na praktyczne wykorzystanie testów eksploracyjnych w codziennej pracy projektowej. Adam Matłacz w swoich warsztatach uczy kreatywnego podejścia do testowania, nieszablonowego myślenia i niekonwencjonalnych technik testowania.

Na co więc należy nastawić się podczas warsztatów? Przede wszystkim na dyskusję, pracę w małych grupach, pracę indywidualną, case study oraz sesję live testing.

Adam Matłacz zaprasza:  

Można wziąć udział w jednym ze szkoleń lub w obu na raz. 

Z profilem Adama zapoznacie się tutaj.

Zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować