AutoMagicTest z analizą statyczną wydajności

4861
wyświetleń
AutoMagicTest z analizą statyczną wydajności
Wśród nowych funkcji w AMT znajdziecie między innymi zapowiadane przygotowanie do testów statycznych wydajności oraz łatwiejsze wybieranie zakresu analizy.
 

Aktualna wersja (0.2.2.188) oferuje nowe funkcje:

a. możliwość podania zestawu stron lub fraz, dla których ma zostać przeprowadzona analiza lub które mają zostać wykluczone z analizy

 

 

b. statystyki szacunkowe czasu wczytania strony w zależności od prędkości łącza internetowego

 

 

Funkcja a. to modyfikacja zaplanowanych „wyrażeń regularnych” i samodzielne budowanie list ze stronami, które będą brane lub nie będą brane pod uwagę podczas analizy (biała i czarna lista).

Funkcja b. to rozpoczęcie przetwarzania danych analizy wydajności. AMT pobiera wszystkie pliki z serwera, ale dotychczas jedynie prezentował je z określeniem ich wagi. Przy implementacji statystyk wydajnościowych są brane pod uwagę rozmiary plików, ich czas pobierania i docelowo czas ładowania w przeglądarce. 

 

Ostatnie testy z klientami pokazały, że aplikacja ciągle cierpi na problem użyteczności, tak więc kolejne kroki zostaną skierowane na poprawienie tego aspektu. 

 

Pobierz najnowszą wersję >>

 

Licencja trial umożliwia pełne użytkowanie narzędzia przez 40 dni od momentu instalacji. Po zakończeniu licencji użytkownik może korzystać ze wszystkich funkcji narzędzia za wyjątkiem analizy.

 

 
4861
wyświetleń

To powinno Cię zainteresować