AutoMagicTest z analizą statyczną wydajności

AutoMagicTest z analizą statyczną wydajności
Wśród nowych funkcji w AMT znajdziecie między innymi zapowiadane przygotowanie do testów statycznych wydajności oraz łatwiejsze wybieranie zakresu analizy.
 

Aktualna wersja (0.2.2.188) oferuje nowe funkcje:

a. możliwość podania zestawu stron lub fraz, dla których ma zostać przeprowadzona analiza lub które mają zostać wykluczone z analizy

 

 

b. statystyki szacunkowe czasu wczytania strony w zależności od prędkości łącza internetowego

 

 

Funkcja a. to modyfikacja zaplanowanych „wyrażeń regularnych” i samodzielne budowanie list ze stronami, które będą brane lub nie będą brane pod uwagę podczas analizy (biała i czarna lista).

Funkcja b. to rozpoczęcie przetwarzania danych analizy wydajności. AMT pobiera wszystkie pliki z serwera, ale dotychczas jedynie prezentował je z określeniem ich wagi. Przy implementacji statystyk wydajnościowych są brane pod uwagę rozmiary plików, ich czas pobierania i docelowo czas ładowania w przeglądarce. 

 

Ostatnie testy z klientami pokazały, że aplikacja ciągle cierpi na problem użyteczności, tak więc kolejne kroki zostaną skierowane na poprawienie tego aspektu. 

 

Pobierz najnowszą wersję >>

 

Licencja trial umożliwia pełne użytkowanie narzędzia przez 40 dni od momentu instalacji. Po zakończeniu licencji użytkownik może korzystać ze wszystkich funkcji narzędzia za wyjątkiem analizy.

 

 

To powinno Cię zainteresować