Co dziś zrobiłeś dla społeczności testerskiej?

Co dziś zrobiłeś dla społeczności testerskiej?
"Nie pytaj co społeczność testerska może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla społeczności". W swoim codziennym testerskim zabieganiu zatrzymaj się i zastanów, co zrobiłeś dla innych testerów.

 

Gdzieś tam są ludzie, którzy poświęcają swój czas na organizowanie testerskich spotkań, konferencji i meetup-ów. Mniej lub bardziej anonimowi blogerzy testowania opisujący swoje doświadczenia. Ludzie, którzy szukają ciekawych testerkich linków i dzielą się nimi na tweeterze, facebooku albo google+. Odpowiadają na pytania na forach i toczą dyskusje w grupach. Istnieje cała społeczność ludzi, którzy wykonują pracę dla innych bez czerpania z tego widocznych korzyści. A Ty?

Co Ty dziś zrobiłeś/zrobiłaś dla społeczności testerskiej? Dziś było wyjątkowo mało czasu? Więc może w zeszłym tygodniu albo miesiącu?

Każdy może być albo biernym obserwatorem albo aktywną częścią społeczności testerskiej w Polsce i na świecie. Skoro jednak czerpie się ze społeczności, warto dać również coś od siebie. Co zrobisz dla społeczności w następnych dniach lub tygodniach?

 

PS. Bycie nienawistnikiem się nie liczy.

 

To powinno Cię zainteresować