"Programista Junior", czyli edukacja informatyczna

"Programista Junior", czyli edukacja informatyczna
Zapoznanie dzieciaków z programowaniem oraz tematami bezpieczeństwa w sieci, czy algorytmami, to obowiązek dorosłych. Pomoc znajdziemy w czasopiśmie "Programista Junior", czyli takim "Bravo" naszych czasów.

„Programista Junior” to magazyn o programowaniu i tematach pokrewnych, przeznaczony dla dzieci w wieku 10+. Porusza tematy związane, m.in., z tworzeniem gier, czy nauką języków programowania, takich jak Scratch, Python, JavaScript. Oprócz tego wprowadza młodych czytelników w aspekty robotyki oraz bezpieczeństwa w sieci. Nie będziemy w błędzie, stwierdzając, iż jest to zestaw obowiązkowy dla współczesnych dzieciaków, które w szkołach nie otrzymują niestety wystarczającej edukacji informatycznej. 

Czasopismo jest dwumiesięcznikiem i można je nabyć w salonach sieci EMPIK oraz na stronie wydawcy: www.programistajr.pl

W przyszłym tygodniu wychodzi nowy numer, w nieco odświeżonej formie. Pojawią się w nim nowe działy, nauka angielskiego, nowa oprawa graficzna itp. Możecie już zobaczyć okładkę.

Z okazji Code Week, do końca tego tygodnia jest też promocja na wersję elektroniczną prenumeraty. Zerknijcie tutaj: https://programistajr.pl/typy-prenumeraty/.
 

programista-junior

To powinno Cię zainteresować