Mr Buggy 4 już dostępny

Mr Buggy 4 już dostępny
Aplikacja testowana podczas TestingCup 2016 została już oficjalnie udostępniona. Jak co roku zachęcamy do nauki testowania w oparciu o cały zgromadzony na imprezie materiał.
 

Mr Buggy to aplikacja pełna defektów, których znalezienie jest zadaniem podczas Zawodów. Żeby zadanie nie było zbyt proste, do aplikacji dołączona jest Instrukcja, która szczegółowo opisuje, co należy, a czego nie należy testować. W 2016 roku dodatkowym zadaniem było wykonanie retestów dla znanych defektów oraz regresji na wcześniej działających obszarach aplikacji.

Jeśli już wykonasz swoje testy i przygotujesz raport, zawsze możesz spojrzeć na prace najlepszych testerów w kraju. Porównaj swoje z ich defektami, sprawdź, jak bardzo Twój raport różni się od tych przygotowanych przez uczestników Zawodów.

Komplet informacji o aplikacji znajdziecie na stronie mrbuggy.pl.

 

Opis od organizatorów Zawodów: Oczekiwane przez wielu i zebrane w jednym miejscu zgłoszenia, raporty, instrukcja i aplikacja wreszcie dostępne!

Materiał po zawodach udostępniamy głównie dla celów edukacyjnych. Uczestnicy mogą zobaczyć, czego nie udało im się znaleźć podczas Zawodów (defekty znane i nowe) oraz porównać wyróżnione przez Komisję raporty do swojej pracy.

Oczywiście do tego wszystkiego aplikacja Mr Buggy 4. W tej wersji z usuniętą koniecznością logowania się (to jedyna różnica względem wersji z Zawodów). Dodajemy również Instrukcję, ponieważ opisuje ona zakres testów do wykonania i stanowi znaczące wytłumaczenie, dlaczego część zgłoszeń „nie jest defektem”.

Dla osób, które nie brały udziału w Zawodach przygotowaliśmy instrukcję co krok po kroku należy zrobić, aby doświadczyć Mr Buggy'ego. Jak co roku młodych adeptów testowania zachęcamy do uczenia się testowania razem z nami. Testuj sam i porównaj swoją pracę do najlepszych testerów.

 

Strona Mr Buggy 4 >>

 

PS. Organizatorzy odeszli od prostych linków z zasobami Mr Buggy na rzecz pełnej strony z opisami. Popieramy!

 

To powinno Cię zainteresować