Baza wiedzyNarzędzia

10 najlepszych narzędzi automatyzacji testów

29264
Automatyzacja testów funkcjonalnych GUI przeżywa swój renesans. Przedstawiamy 10 najlepszych i najbardziej popularnych narzędzi 2018 roku.

Generowanie danych bezpośrednio na testowanej stronie [aktualizacja]

14995
Udostępniamy dodatek do przeglądarki umożliwiający generowanie polskich danych testowych bezpośrednio w polach na stronach internetowych. Wystarczy wybrać pożądaną daną z menu kontekstowego.

Nowe narzedzia.testerzy.pl

10033
Powiew wiosenny na naszej stronie zbierającej narzędzia wspierające testowanie. Mamy dla Was generatory, walidatory oraz liczniki, czyli wszystko to, co może się przydać przy testowaniu.

Narzędzie Fiddler - część II

9984
Druga część naszego artykułu poświęconego programowi Fiddler koncentruje się na omówieniu modyfikowania zapytań i odpowiedzi oraz autoodpowiedzi.

Mantis - wersja 2.1

12878
Zaktualizowaliśmy nasze demo popularnej aplikacji do zarządzania Mantis. Dostępna jest na stronie mantis.testerzy.pl. Nowa wersja naprawdę robi wrażenie.

TestArena - instrukcja obsługi

10925
Opublikowano instrukcję obsługi dla TestAreny, czyli polskiego narzędzia do zarządzania testami.

WebAutomation - framework wspierający testy w Selenium

14689
WebAutomation jest to framework napisany w technologii .NET, pozwalający w wygodny sposób pisać testy Selenium z wykorzystaniem wzorca Page Object.

Ranking producentów narzędzi do testów automatycznych wg Gartnera

10941
Firma analityczno-doradcza Gartner opublikowała swój okresowy raport Magic Quadrant for Software Test Automation o najważniejszych producentach narzędzi do testów automatycznych. Jest to bardzo ważna publikacja dla rynku narzędzi.

AutoMagicTest - pierwsza prezentacja

10002
Narzędzie jakie jest wynikiem projektu AutoMagicTest zostanie oficjalnie zaprezentowane na Agile & Automation Days. Będzie również okazja spotkać się z twórcami na żywo i porozmawiać o nowej koncepcji automatyzacji.

Symulator bankomatu - narzędzie edukacyjne

12141
Symulator bankomatu to narzędzie jakie stworzyliśmy, by wspierać edukację testerską. Ma w sobie zaszyte defekty i zmusza testerów do analizy poprawnego zachowania w celu znalezienia defektów. Był on pierwowzorem Mr Buggy'ego.