Baza wiedzyNarzędzia

Nowe narzedzia.testerzy.pl

9964
Powiew wiosenny na naszej stronie zbierającej narzędzia wspierające testowanie. Mamy dla Was generatory, walidatory oraz liczniki, czyli wszystko to, co może się przydać przy testowaniu.

Narzędzie Fiddler - część II

9876
Druga część naszego artykułu poświęconego programowi Fiddler koncentruje się na omówieniu modyfikowania zapytań i odpowiedzi oraz autoodpowiedzi.

Mantis - wersja 2.1

12664
Zaktualizowaliśmy nasze demo popularnej aplikacji do zarządzania Mantis. Dostępna jest na stronie mantis.testerzy.pl. Nowa wersja naprawdę robi wrażenie.

TestArena - instrukcja obsługi

10823
Opublikowano instrukcję obsługi dla TestAreny, czyli polskiego narzędzia do zarządzania testami.

WebAutomation - framework wspierający testy w Selenium

14599
WebAutomation jest to framework napisany w technologii .NET, pozwalający w wygodny sposób pisać testy Selenium z wykorzystaniem wzorca Page Object.

Ranking producentów narzędzi do testów automatycznych wg Gartnera

10868
Firma analityczno-doradcza Gartner opublikowała swój okresowy raport Magic Quadrant for Software Test Automation o najważniejszych producentach narzędzi do testów automatycznych. Jest to bardzo ważna publikacja dla rynku narzędzi.

AutoMagicTest - pierwsza prezentacja

9953
Narzędzie jakie jest wynikiem projektu AutoMagicTest zostanie oficjalnie zaprezentowane na Agile & Automation Days. Będzie również okazja spotkać się z twórcami na żywo i porozmawiać o nowej koncepcji automatyzacji.

Symulator bankomatu - narzędzie edukacyjne

11966
Symulator bankomatu to narzędzie jakie stworzyliśmy, by wspierać edukację testerską. Ma w sobie zaszyte defekty i zmusza testerów do analizy poprawnego zachowania w celu znalezienia defektów. Był on pierwowzorem Mr Buggy'ego.

Projekt AutoMagicTest

10091
Przedstawiamy Wam projekt (lub jak kto woli eksperyment) AutoMagicTest. Polega on na stworzeniu narzędzia skuteczniejszego od automatu testowego i wydajniejszego od testera manualnego.

Generowanie i zliczanie ciągów znaków o określonej długości

7616
Ile razy byliście zmuszeni wprowadzić do pola ciąg znaków o określonej długości? Ile razy zdarzyło się Wam wprowadzić ciąg do pola i byliście zmuszeni określić jakiej jest długości? Jeśli jeszcze tego nie automatyzujecie, czas to zmienić.