Baza wiedzyNarzędzia

10 najlepszych narzędzi do testów API

24782
Automatyzacja testowania API jest nie tylko popularna, ale jest również konieczna. Mnogość zdarzeń i danych przechodzących przez te interfejsy maszynowe jest tak wielka, że automatyzacja jest opłacalna od pierwszego testu. Jakie są najpopularniejsze narzędzia testów interfejsów programowalnych? Oto nasza lista.

10 najlepszych narzędzi automatyzacji testów

33022
Automatyzacja testów funkcjonalnych GUI przeżywa swój renesans. Przedstawiamy 10 najlepszych i najbardziej popularnych narzędzi 2018 roku.

Generowanie danych bezpośrednio na testowanej stronie [aktualizacja]

15530
Udostępniamy dodatek do przeglądarki umożliwiający generowanie polskich danych testowych bezpośrednio w polach na stronach internetowych. Wystarczy wybrać pożądaną daną z menu kontekstowego.

Nowe narzedzia.testerzy.pl

10331
Powiew wiosenny na naszej stronie zbierającej narzędzia wspierające testowanie. Mamy dla Was generatory, walidatory oraz liczniki, czyli wszystko to, co może się przydać przy testowaniu.

Narzędzie Fiddler - część II

10513
Druga część naszego artykułu poświęconego programowi Fiddler koncentruje się na omówieniu modyfikowania zapytań i odpowiedzi oraz autoodpowiedzi.

Mantis - wersja 2.1

13786
Zaktualizowaliśmy nasze demo popularnej aplikacji do zarządzania Mantis. Dostępna jest na stronie mantis.testerzy.pl. Nowa wersja naprawdę robi wrażenie.

TestArena - instrukcja obsługi

11195
Opublikowano instrukcję obsługi dla TestAreny, czyli polskiego narzędzia do zarządzania testami.

WebAutomation - framework wspierający testy w Selenium

15026
WebAutomation jest to framework napisany w technologii .NET, pozwalający w wygodny sposób pisać testy Selenium z wykorzystaniem wzorca Page Object.

Ranking producentów narzędzi do testów automatycznych wg Gartnera

11162
Firma analityczno-doradcza Gartner opublikowała swój okresowy raport Magic Quadrant for Software Test Automation o najważniejszych producentach narzędzi do testów automatycznych. Jest to bardzo ważna publikacja dla rynku narzędzi.

AutoMagicTest - pierwsza prezentacja

10324
Narzędzie jakie jest wynikiem projektu AutoMagicTest zostanie oficjalnie zaprezentowane na Agile & Automation Days. Będzie również okazja spotkać się z twórcami na żywo i porozmawiać o nowej koncepcji automatyzacji.