Baza wiedzyNarzędzia

Mantis - wersja 2.1

12301
Zaktualizowaliśmy nasze demo popularnej aplikacji do zarządzania Mantis. Dostępna jest na stronie mantis.testerzy.pl. Nowa wersja naprawdę robi wrażenie.

TestArena - instrukcja obsługi

10714
Opublikowano instrukcję obsługi dla TestAreny, czyli polskiego narzędzia do zarządzania testami.

WebAutomation - framework wspierający testy w Selenium

14481
WebAutomation jest to framework napisany w technologii .NET, pozwalający w wygodny sposób pisać testy Selenium z wykorzystaniem wzorca Page Object.

Ranking producentów narzędzi do testów automatycznych wg Gartnera

10781
Firma analityczno-doradcza Gartner opublikowała swój okresowy raport Magic Quadrant for Software Test Automation o najważniejszych producentach narzędzi do testów automatycznych. Jest to bardzo ważna publikacja dla rynku narzędzi.

AutoMagicTest - pierwsza prezentacja

9876
Narzędzie jakie jest wynikiem projektu AutoMagicTest zostanie oficjalnie zaprezentowane na Agile & Automation Days. Będzie również okazja spotkać się z twórcami na żywo i porozmawiać o nowej koncepcji automatyzacji.

Symulator bankomatu - narzędzie edukacyjne

11717
Symulator bankomatu to narzędzie jakie stworzyliśmy, by wspierać edukację testerską. Ma w sobie zaszyte defekty i zmusza testerów do analizy poprawnego zachowania w celu znalezienia defektów. Był on pierwowzorem Mr Buggy'ego.

Projekt AutoMagicTest

9959
Przedstawiamy Wam projekt (lub jak kto woli eksperyment) AutoMagicTest. Polega on na stworzeniu narzędzia skuteczniejszego od automatu testowego i wydajniejszego od testera manualnego.

Generowanie i zliczanie ciągów znaków o określonej długości

7426
Ile razy byliście zmuszeni wprowadzić do pola ciąg znaków o określonej długości? Ile razy zdarzyło się Wam wprowadzić ciąg do pola i byliście zmuszeni określić jakiej jest długości? Jeśli jeszcze tego nie automatyzujecie, czas to zmienić.

Fiddler Web Debugger

19399
W naszym artykule „Przegląd narzędzi do monitorowania ruchu sieciowego” nie uwzględniliśmy narzędzia Fiddler. Teraz naprawiamy swój błąd.

Przegląd narzędzi do monitorowania ruchu sieciowego

142146
Przedstawiamy przegląd narzędzi do monitorowania ruchu sieciowego dostępnych na system operacyjny Windows. Są to aplikacje przydatne podczas monitorowania urządzeń, usług, portów, protokołów i analizy ruchu w sieci. Stanowią silne wsparcie dla testerów aplikacji sieciowych.