Słownik ISTQB jako aplikacja na Androida

Słownik ISTQB jako aplikacja na Androida
Funkcje aplikacji internetowej ISTQB Glossary są teraz dostępne jako aplikacja na urządzenia mobilne.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, na spotkaniu czy w podróży - zawsze będziesz mieć terminologię testów pod ręką.

Oficjalna aplikacja ISTQB® Glossary jest zawsze aktualna. Jest to jedyna aplikacja, która bezpośrednio uzyskuje dostęp do oficjalnej bazy danych ISTQB Glossary of Terms.

W aplikacji dostępne są również:

  • informacje o tym, które sylabusy ISTQB używają danego terminu i czy termin ten jest oznaczony jako słowo kluczowe (tj. jest odpowiedni dla egzaminów certyfikacyjnych ISTQB);
  • filtry terminów i słów kluczowych używanych w konkretnym sylabusie ISTQB - pomocne w przygotowaniu do konkretnego egzaminu certyfikacyjnego.

Obecnie oficjalna aplikacja ISTQB® Glossary zawiera również tłumaczenia z j. angielskiego na niemiecki i norweski. Więcej tłumaczeń pojawi się wkrótce, a odpowiedzialność za to leży po stronie odpowiednich komisji krajowych ISTQB. W przypadku Polski jest to SJSI.

Jeśli Twoim ulubionym urządzeniem jest Apple, nie będziesz długo czekać. Wersja na iOS jest właśnie rozwijana i ma być dostępna na koniec 2017 roku.

W następnej wersji dostępna będzie również gra, dzięki której uczestnicy będą mogli przygotować się do egzaminu ISTQB.

 

Aplikacja dostępna jest w Google Play >>

 

 
 

To powinno Cię zainteresować