Słownik ISTQB jako aplikacja na Androida

5243
wyświetleń
Słownik ISTQB jako aplikacja na Androida
Funkcje aplikacji internetowej ISTQB Glossary są teraz dostępne jako aplikacja na urządzenia mobilne.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, na spotkaniu czy w podróży - zawsze będziesz mieć terminologię testów pod ręką.

Oficjalna aplikacja ISTQB® Glossary jest zawsze aktualna. Jest to jedyna aplikacja, która bezpośrednio uzyskuje dostęp do oficjalnej bazy danych ISTQB Glossary of Terms.

W aplikacji dostępne są również:

  • informacje o tym, które sylabusy ISTQB używają danego terminu i czy termin ten jest oznaczony jako słowo kluczowe (tj. jest odpowiedni dla egzaminów certyfikacyjnych ISTQB);
  • filtry terminów i słów kluczowych używanych w konkretnym sylabusie ISTQB - pomocne w przygotowaniu do konkretnego egzaminu certyfikacyjnego.

Obecnie oficjalna aplikacja ISTQB® Glossary zawiera również tłumaczenia z j. angielskiego na niemiecki i norweski. Więcej tłumaczeń pojawi się wkrótce, a odpowiedzialność za to leży po stronie odpowiednich komisji krajowych ISTQB. W przypadku Polski jest to SJSI.

Jeśli Twoim ulubionym urządzeniem jest Apple, nie będziesz długo czekać. Wersja na iOS jest właśnie rozwijana i ma być dostępna na koniec 2017 roku.

W następnej wersji dostępna będzie również gra, dzięki której uczestnicy będą mogli przygotować się do egzaminu ISTQB.

 

Aplikacja dostępna jest w Google Play >>

 

 
 
5243
wyświetleń

To powinno Cię zainteresować