Więcej przykładowych pytań z ISTQB Test Manager

Więcej przykładowych pytań z ISTQB Test Manager
Sukcesywnie rozwijamy materiały szkoleniowe oferowane z naszymi kursami oraz egzaminami. Właśnie rozszerzyliśmy materiał dla kursu zaawansowanego kierownika testów ISTQB (Test Manager) o prawie 100 przykładowych pytań!
 

Podczas kursów ISTQB przygotowujących do zdania egzaminu robimy wszystko, by pomóc uczestnikom przejść przez ten stresujący sprawdzian z możliwie największą łatwością. Jedną z metod uczenia się do egzaminu jest przerabianie przykładowych pytań wraz z omówieniem, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna (w interpretacji ISTQB). Omawiamy więc zarówno pytania udostępnione przez organizację certyfikującą, przykładowe pytania z "zasobów internetowych", pytania tworzone przez naszych trenerów oraz pytania pochodzące z wartościowych publikacji. Naszym celem jest pokanie, w jaki sposób należy analizować pytania i jak udzielać odpowiedzi. Ogólne reguły podejścia do egzaminu opisaliśmy w publikacji "Jak zdać egzamin ISTQB. Wprowadzenie", a na kursach uszczegóławiamy go o przykładowe pytania z danego poziomu. Ponieważ udostępniamy je również później w wersji elektronicznej na platformie EDU, można je ponownie przejrzeć już po kursie. Jest to oczywiście jeden z wielu egzaminów jakie tam znajdziecie. Oferujemy również m.in. próbne egzaminy (elektroniczne), weryfikujące wiedzę z sylabusa czy oficjalne pytania ISTQB w formie aplikacji mobilnej i dokumentów. 

Przykładowe pytania ISTQB Test Manager. Materiał kursowy testerzy.pl >>  

Wszystkie materiały przygotowujące do egzaminu ISTQB Test Manager >>

 

Materiały te są dostępne dla wszystkich osób, które decydują się podejść wraz z nami do egzaminu ISTQB.

 

Najbliższy termin szkolenia ISTQB Test Manager: 26-30 czerwca 2017, Wrocław

 

Więcej o EDU

EDU to miejsce stworzone po to, aby pomóc Ci lepiej przygotować się do szkoleń dostarczanych przez testerzy.pl, a także do egzaminów, m.in. ISTQB, REQB, IQBBA, IBUQ. Platforma dostarcza dodatkowych materiałów, które uzupełniają wiedzę i pozwalają nią lepiej zarządzać również po szkoleniu.

EDU to materiały szkoleniowe, mechanizm zbierania oczekiwań szkoleniowych, mechanizm komunikacji z trenerem stanowiący wsparcie poszkoleniowe, system powiadomień PRZED i PO szkoleniu. Szkolenie nie jest już kilkudniowym wydarzeniem. Kupując je raz otrzymujesz dożywotnie wsparcie służące utrzymaniu i rozwijaniu otrzymanej podczas szkolenia wiedzy.

Zapraszamy na EDU.ittraining.pl >>

 

 

To powinno Cię zainteresować