Kursy BBST®. Aktualizacje

Kursy BBST®. Aktualizacje
BBST® opublikowało nowe terminy swoich szkoleń na 2024 rok i zapowiedziało zmianę ich cen.

Aktualizacja dotyczy trzech typów szkoleń: 

  • BBST® Foundations – skupiający się na czterech kluczowych aspektach w obszarze testowania oprogramowania: określenie celu działań testowych oraz roli strategii projektu w osiągnięciu tego celu, sposobach, które pozwalają testerowi ocenić, czy program pomyślnie przeszedł test, głównych wyzwaniach związanych z tworzeniem i wykorzystywaniem metryk w kontekście oprogramowania, pomiarach ilości przeprowadzonych testów, oszacowaniu pozostałych do wykonania oraz decyzjach o zakończeniu testowania
  • BBST® Test Design - promujący podejście do testowania, które jest odpowiednie dla konkretnego kontekstu. Zamiast opierać się na kilku "najlepszych praktykach", twórcy zachęcają do wykorzystania metod i technik dostosowanych do potrzeb projektu i przypominają, że aby osiągnąć to cel, konieczne jest poznanie różnorodnych technik oraz zrozumienie ich relatywnych zalet i ograniczeń
  • BBST® Bug Advocacy – który wspomaga rozwijanie zdolności skutecznego zgłaszania błędów. Kurs wykorzystuje nauki z obszaru sprzedaży, psychologii i prawa, aby pomóc w zrozumieniu, jak bardziej przekonująco i wiarygodnie prezentować swoje raporty, a także w ocenie jakości rozwiązywania problemów i komunikacji w raportach sporządzanych przez pracowników lub współpracowników.

Najbliższe terminy szkoleń znajdziecie w naszym kalendarzu oraz na oficjalnej stronie BBST®: https://bbst.courses/.

Przy okazji, BBST® zapowiedziało 18% wzrost cen swoich kursów, który zacznie obowiązywać od 26 września 2023 r. Jest to więc ostatni moment, aby skorzystać ze szkoleń w promocyjnej cenie 750,00 Euro netto. Po tym okresie, kursy indywidualne kosztować będą 885,00 Euro netto.

Przypominamy, że rejestrując się na kurs, możecie skorzystać z naszego kodu rabatowego [5% zniżki] dostępnego dzięki temu linkowi bbst.courses.

Źródła:
https://bbst.courses/

To powinno Cię zainteresować