Nagrody ISTQB® 2024. Czas na Wasze nominacje!

Nagrody ISTQB® 2024. Czas na Wasze nominacje!
Kto zasłużył na wyróżnienie za swój wybitny wkład w jakość oprogramowania? Zgłaszajcie swoich kandydatów do prestiżowych Nagród ISTQB® 2024!

ISTQB® International Software Testing Excellence Award to wyjątkowe wyróżnienie, które trafia do osób mających szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji, badań oraz promocji testowania oprogramowania.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, przyznawane będą dwie nagrody:

  • ISTQB® International Software Testing Excellence Award
  • ISTQB® Growth Contributor Award

Już teraz możecie zgłaszać swoich faworytów, korzystając z formularza dostępnego na stronie ISTQB® i uzasadnić, dlaczego wybrana osoba zasługuje na wyróżnienie. Macie czas do 8 lipca 2024 roku.

Szczegółowe informacje o nagrodach znajdziecie na oficjalnej stronie ISTQB®.

A kogo z Polski warto Waszym zdaniem nominować? 

Z naszego doświadczenia wynika, że osoby związane z ISTQB® i pracujące w ramach tej certyfikacji mają największe szanse na nagrodę. Z tej perspektywy naturalnymi kandydatami stają się Lucjan Stapp oraz Adam Roman.

Lucjan pracuje w strukturach ISTQB® od dwudziestu lat, a wraz z Adamem wydali książki przygotowujące do certyfikacji.

Adam jest stosunkowo nowy w ISTQB®, ale już jest współautorem najważniejszego sylabusa Poziomu Podstawowego 4.0 oraz uznanym autorem publikacji testerskich - zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dodatkowo prowadzi ciekawe badania w obszarze jakości kodu.

A może dostrzegacie kogoś innego, kogo warto nominować?

Źródła:
https://awards.istqb.org/

To powinno Cię zainteresować