Rusza Nokia Academy I&V 2023

Rusza Nokia Academy I&V 2023
Nokia ogłosiła start tegorocznej edycji programu Nokia Academy. To niezwykła szansa na rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego dla testerów.

Nokia Academy jest inicjatywą Centrum Technologicznego w Krakowie. Projekt to cykl intensywnych, bezpłatnych wykładów i warsztatów online, które prowadzone są przez ekspertów Nokii, a skorzystać z niego mogą kandydaci, którzy pragną zdobyć większą wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Po ukończeniu projektu część uczestników będzie miała szansę, aby kontynuować swoją karierę zawodową w Nokii. 

Cały projekt trwa 2 miesiące, w trakcie których uczestnicy nabywają wiedzę i doświadczenie, które pozwolą im rozpocząć profesjonalną przygodę w obszarze IT i testowania. Najlepsi, najbardziej wyróżniający się absolwenci Akademii otrzymają od Nokii oferty pracy i będą mogli dalej rozwijać się oraz zdobywać dalsze doświadczenie zawodowe w firmie. 

W ramach warsztatów Nokia proponuje uczestnikom intensywny cykl zdalnych wykładów i zajęć praktycznych oraz autorskie programy szkoleniowe z testowania oprogramowania lub programowania w C++, prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami.

Jakie wymagania powinni spełniać kandydaci?

  • minimum podstawowa wiedza z jednego z obszarów np.: Linux, język skryptowy, telekomunikacja, sieć TCP/IP, metodyki testowania
  • własny komputer podłączony do Internetu (wykłady i warsztaty prowadzone są w formie online)
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (min. B2) i angielskiego (min. B1/B2)
  • zezwolenie na pobyt w Polsce (w przypadku obcokrajowców).

Proces rekrutacji rozpoczyna się już w czerwcu. Zajęcia planowane są w lipcu oraz sierpniu, a zatrudnienie najlepszych absolwentów odbędzie się na przełomie października i listopada 2023 r

Zachęcamy do spróbowania swoich sił w rekrutacji. Nokia Academy to dobra okazja do zdobycia doświadczenia komercyjnego w branży i dołączenia jako stały pracownik do jednej z najbardziej innowacyjnych technologicznie firm na świecie.

Źródła:
https://careers.nokia.com/jobs/nokia-academy-20-i-v-engineer-99565

To powinno Cię zainteresować