32. Finał WOŚP. Wylicytuj raport z testów funkcjonalnych swojej strony

32. Finał WOŚP. Wylicytuj raport z testów funkcjonalnych swojej strony
Nie macie pewności, czy Wasza strona jest ok? Z pomocą przychodzą nasze testy funkcjonalne, z których raport wylicytujecie w tym roku podczas 32. Finału WOŚP.

Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspieramy już od wielu lat i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie włączyli się do akcji i w tym roku. Chcemy pomóc robiąc to, co robimy najlepiej, a przy okazji oddać Wam część naszego doświadczenia. Dlatego w tym roku przedmiotem naszej aukcji będzie raport z 8 godzin manualnych testów funkcjonalnych strony www zgodnych z Waszymi wymaganiami lub opartych na naszych doświadczeniach

Chcecie sprawdzić, czy Wasza strona wygląda i działa tak, jak powinna? Zależy Wam, żeby nie było na niej błędów i problemów z nawigacją? Zastanawiacie się, czy Wasza strona działa poprawnie na różnych przeglądarkach albo czy nie pojawiają się problemy z szybkością jej funkcjonowania? A może ostatnio wgrywaliście aktualizację i nie jesteście pewni, czy nie spowodowała ona jakichś problemów?

Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej aukcji w serwisie Allegro, z której całkowity dochód przekażemy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Testy dla Zwycięzcy przeprowadzi Radek Smilgin – doświadczony tester i szkoleniowiec, autor testerskich publikacji, a przede wszystkim – pasjonat testowania! 

Nie wiecie, czego oczekiwać od testów? Na to też mamy rozwiązanie! Jako eksperci w swojej dziedzinie chętnie podpowiemy i nakierujemy na właściwe tory, żeby testy przyniosły Wam jak najwięcej informacji.

Aukcję znajdziecie: https://allegro.pl/oferta/testy-twojej-aplikacji-wykonane-przez-radka-smilgina-15044398589

Ale to jeszcze nie koniec!

Zachęcamy Was również do licytowania naszej wyjątkowej koszulki „Pan Tester”, która miała swoją premierę po raz pierwszy podczas zeszłorocznej edycji konferencji TestDive w Krakowie i z miejsca stała się hitem w testerskim środowisku. Do tej pory można było zdobyć ją tylko w trakcie tego wydarzenia, a dzięki tej licytacji także Wy macie szansę na wejście w jej posiadanie.

Link do aukcji koszulki: https://allegro.pl/oferta/15057707006.

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, a jego mottem jest hasło „Tu wszystko gra OK!”. Celem tegorocznej zbiórki są płuca po pandemii, a zgromadzone w trakcie całej akcji środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

Zapraszamy do licytacji!

Licytacje potrwają od 18 do 28 stycznia 2024 r.
 
Więcej o WOŚP na oficjalnej stronie.

Oficjalny profil WOŚP na FB.
 

To powinno Cię zainteresować