#64 spotkanie 3QA

#64 spotkanie 3QA
Czy jest lepszy sposób na inaugurację nowego roku, niż Spotkanie o Jakości w IT?

16 stycznia będziecie mieli okazję wziąć udział w pierwszym w tym roku spotkaniu społeczności 3QA. #64 Spotkanie o Jakości w IT otworzą Radek Smilgin i Jakub Gajda. 

Radek zaprezentuje "Test to nie przypadek 2: Bitwa testerów", kontynuację swojego wystąpienia z WarszawQA: 

Na rynku funkcjonuje wiele ról testerskich i projektowych, które każdego dnia prowadzą wirtualną walkę o jakość. Możemy kategoryzować je i opisywać w wielu przestrzeniach: - junior / mid / senior - tester / programista / użytkownik - tester eksploracyjny / formalista testów / automatyk testów / testów z AI. Posługują się oni orężem (testem) o pewnej mocy. Podczas prezentacji pokażę jakie zalety i wady ma każda z ich broni. W pierwszej części opowieść koncentrowała się wokół różnicy w wytworzonych testach w zależności od roli oraz doświadczenia. Teraz przeciwstawię sobie różne role aby pokazać ich wartość dla jakości i dla projektu. 

Kolejny prelegent, Jakub Gajda, opowie o Prompt Engineering, a jego prezentacja przybliży słuchaczom temat wykorzystania za jego pomocą sztucznej inteligencji. Jakub pokaże techniki i metody porozumiewania się z modelami językowymi, a zebrani dowiedzą się, w jaki sposób można wykorzystać te techniki w pracy QA. 

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2024 (wtorek) o godzinie 18:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, budynek B, sala 002, parter.

Zapisów można dokonać >> tutaj <<

Do zobaczenia!

Źródła:
https://www.facebook.com/events/1058235782171747/?ref=newsfeed

To powinno Cię zainteresować