Ludzie testowania 2023

Ludzie testowania 2023
Kto zasługuje na wyróżnienie za swoją intensywną pracę na rzecz testowania oprogramowania w 2023 roku? Kto powinien zostać Człowiekiem Testowania 2023?

Co prawda prezentujemy tu nasze propozycje, ale czekamy również na Wasze głosy.

Poniżej znajdziecie nasze nominacje za testerską pracę w 2023 roku:

1. Zarząd SJSI

Nominacja zbiorowa, za 20 lat pracy na rzecz testowania na ręce obecnego Zarządu. Wśród nominowanych warto wyróżnić ubiegłorocznego prezesa Sebastiana Małyskę (nominacja również za awans do zarządu ISTQB®) i jego następcę Grzegorza Holaka oraz wiceprezes Arnikę Hryszko (nominacja również za przygotowanie Testwarez 2023). Nie może też zabraknąć Lucjana Stappa za organizację wydarzeń rocznicowych i spotkania ISTQB® w Polsce. 

2. "Tu się testuje"

Nominacja pary prowadzących - Daria Dobrzańska i Kinga Witko. Za wartościowy, ciekawy i dobrze zrobiony technicznie testerski podcast.

3. Adam Matłacz

Nominacja za pracę na rzecz popularyzacji testowania eksploracyjnego oraz najlepszy tutorial na Eurostarze 2023. 

4. Rafał Podraza

Nominacja za tworzenie kursów testerskich na Udemy oraz szeroko polecanej książki „Certyfikat Testera. Przygotowanie do Egzaminu w pytaniach i odpowiedziach”.

 

Liczymy, że przekażecie nam również Wasze nominacje dla ludzi testowania 2023. Wasze propozycje, wraz z krótkim uzasadnieniem, przesyłajcie na skrzynkę: redakcja@testerzy.pl

Aby nominowana osoba pojawiła się na naszej liście, musi ona zostać zgłoszona przez co najmniej 3 różnych zgłaszających (liczą się 3 osobne maile).

Ponieważ w poprzednich latach dochodziło do pewnych nadużyć i aby uniknąć anonimowości zgłaszających osób prosimy, abyście przesyłali nam również link do Waszego portfolio (np. LinkedIN, Github).

Wasze zgłoszenia możecie wysyłać do 22.01.2024 do końca dnia.
 
Po skonstruowaniu pełnej listy nominowanych otworzymy możliwość głosowania.

Powiązane usługi

To powinno Cię zainteresować