A&A Afternoons - nagrania z wydarzenia

A&A Afternoons - nagrania z wydarzenia
Dostępne są już nagrania z dwóch dni Agile & Automation Afternoons!

Agile & Automation Afternoons to odpowiedź na ograniczenia, jakie przyniósł rok 2020. 

Przenieśliśmy się w świat cyfrowy po to, aby móc poruszyć i porozmawiać o tematach i wyzwaniach w dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania. Chcieliśmy utrzymać ideę społeczności QA, niezależnie od okoliczności i miejsca, oraz nie dać Wam zapomnieć o naszym stacjonarnym evencie, czyli A&A Daysach, które tak bardzo chcemy zorganizować w przyszłym roku!

Nasza Komisja Programowa A&A Days zaprosiła więc 6 prelegentów oraz 3 ekspertów i zbudowała agendę na dwa popołudniowe spotkania. 

Nowa inicjatywa zdalna i program spotkały się z dużym zainteresowaniem, które przełożyło się liczbę osób zarejestrowanych na wydarzenie i oglądających nas na żywo. Tym jednak, którym nie udało się do nas podpiąć w zeszłym tygodniu udostępniamy dziś pojedyncze prezentacje.

Udostępnione filmiki znajdziecie na stronach A&A Days: https://aadays.pl/2020-presentations/ oraz na kanale testerzy.pl na YT. Warto dodać, że pomiędzy nimi znajdziecie także wiele innych wartościowych materiałów z poprzednich edycji konferencji.

Liczymy na to, że przyszły rok pozwoli nam bez przeszkód spotkać się z Wami 20-21 września w Poznaniu.

Już teraz serdecznie zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować