Black Friday 2023. Promocja +0zł / -0% na wszystkie testy

Black Friday 2023. Promocja +0zł / -0% na wszystkie testy
Jeśli jeszcze nie zdążyłeś z testami funkcjonalnymi czy wydajności przed Black Friday, to wiedz, że już jest za późno. Jakiekolwiek nerwowe ruchy teraz wykonasz, to szanse na poprawienie Twojego e-commerce'a są bliskie zeru. Dzięki naszej "promocji" przynajmniej będziesz wiedział, gdzie może pojawić się problem.

Jeśli dziś zaczniesz testować, to nie uda Ci się wdrożyć poprawek przed Black Friday. Zanim defekty zostaną zdiagnozowane i zanim zostaną naprawione, minie wiele czasu. Na koniec i tak nie będziesz mieć pewności przy wdrożeniu, że Twój system nie zostanie zdestabilizowany przez zmiany. 

Podsumowując:

  • późne testy są marnowaniem środków
  • późno znalezione defekty mają niewielką szansę na poprawę przed kluczową datą
  • poprawki mogą zdestabilizować wersję
  • zamiast poprawy ryzykujesz regres oprogramowania
  • poprawki mogą nie trafić na produkcję przed Black Friday.

Jedyną realną wartością z przeprowadzenia testów teraz jest to, że będziesz mieć świadomość jakości na Black Friday 2023 i szansę na poprawę problemów w roku 2024. 

Dlatego też mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, w której proponujemy Ci testowanie, gdzie za każdą naszą przepracowaną godzinę zapłacisz tyle samo, co standardowo! Dodatkowo z każdym dniem zbliżania się do Black Friday cenę za godzinę naszej pracy będziemy utrzymywać na tym samym poziomie, dzięki czemu możesz liczyć na zachowanie naszej normalnej ceny aż do samego końca!

Napisz do nas, jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej okazji >> uslugi@testerzy.pl

Jednocześnie dziękujemy i gratulujemy wszystkim (w tym naszym klientom), którzy testują i monitorują jakość przez cały rok, a dla których BF jest po prostu kolejnym dniem w pracy. Nie ma sensu życzyć Wam spokojnego Black Friday, bo doskonale wiecie, że szanse na jakiekolwiek wpadki są bliskie zeru. W Waszym przypadku wysoka jakość nie jest życzeniem, a rzeczywistością.  

Za pozostałych mocno trzymamy kciuki! 

To powinno Cię zainteresować