IT Infoshare F3 już w maju w Gdańsku

IT Infoshare F3 już w maju w Gdańsku
Już 19 maja gdańska Ergo Arena wypełni się setkami programistów, którzy spotkają się tam na nowej konferencji IT Infoshare F3.

F3 to nowa konferencja organizatorów Infoshare, znanego wydarzenia poświęconego biznesowi i nowym technologiom. Podczas majowego spotkania na dwóch scenach wystąpi międzynarodowa kadra ekspertów branży IT. Pojawią się m.in. Piotr Konieczny, Mo Haghighi, Łukasz Lach i Dale Lane.

W ramach F3 zaplanowano 6 ścieżek tematycznych poruszających tematy obejmujące programming, front-end, DevOps, AI/ML, software architecture czy people & culture.

Lista prelegentów wciąż się powiększa, a do tej pory widnieją na niej między innymi:

  • Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznik.pl, największego w Polsce serwisu o cyberbezpieczeństwie;
  • Mo Haghighi, Head of Developer Ecosystems w IBM w Europie;
  • Łukasz Lach, jedyny Docker Capitan w Polsce, Docker Certified Associate, Docker Community Leader w Warszawie;
  • Andrew Harmel-Law, Tech Principal w ThoughtWorks i entuzjasta Domain-Driven Design;
  • Tomasz Stachlewski, szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią;
  • Paweł Noga, niezależny konsultant, który współtworzył startup Habana Labs sprzedany Intelowi za 2 miliardy dolarów;
  • Dale Lane, Senior Cloud Engineer w IBM Client Engineering i autor narzędzia do nauki machine learning dla dzieci;
  • Paco van Beckhoven, konsultant w OpenValue, gdzie pomaga klientom tworzyć lepsze oprogramowanie;
  • Jakub Pilimon, Principal Technologist w Pivotal, szkoleniowiec w Bottega IT Minds i pasjonat Domain-Driven Design oraz architektury ewolucyjnej.

Organizatorzy zachęcają też uczestników do wzięcia udziału w organizowanych w trakcie wydarzenia dodatkowych warsztatach.

W trakcie wydarzenia uczestnicy otrzymają dostęp do dedykowanej platformy Job Board, która umożliwia aktualizację swojego profilu zawodowego oraz przeglądanie i aplikowanie na aktualne oferty pracy. Nie zabraknie również okazji do rozmów z potencjalnymi pracodawcami podczas spotkań 1:1 zaaranżowanych przy pomocy dedykowanego narzędzia online.

After Party po konferencji odbędzie się na sopockiej plaży w pubie "Spoko".

IT Infoshare F3 odbędzie się 19 maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Dla uczestników przygotowane są dwa rodzaje wejściówek: bezpłatna wejściówka standard i wejściówka premium, która gwarantuje dodatkowo dostęp do nagrań z prelekcji, gift pack, lunch, oraz welcome drink na After Party.

Cały przychód ze sprzedaży biletów premium zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na akcję "SOS Ukraina". Podczas wydarzenia dostępny będzie także specjalny punkt konsultacyjny przygotowany przez organizatora oraz Grupę Pracuj.pl, w którym osoby, które z powodu konfliktu przeprowadziły się do Polski, będą mogły uzyskać cenne wsparcie w poszukiwaniu pracy w branży IT.

Rejestracja i więcej informacji dostępne na stronie f3.infoshare.pl

To powinno Cię zainteresować