Konferencja testerzy.pl. Odwołana

Konferencja testerzy.pl. Odwołana
Policzyliśmy zapisanych użytkowników, zapłaconych uczestników, głosy w ankiecie zostały podsumowane, znamy już Waszą opinię. Czas podjąć trudną decyzję o... odwołaniu.

Kilka dni temu postawiliśmy przed Wami pytanie dotyczące uczestnictwa w naszej konferencji testerzy.pl i poprosiliśmy Was o wyrażenie Waszego zdania w krótkiej, przygotowanej przez nas ankiecie. Nasza prośba spotkała się ze sporym odzewem z Waszej strony, za co serdecznie dziękujemy; nie zawiedliście nas, a Wasze odpowiedzi pozwoliły nam jeszcze lepiej zorientować się, na czym tak naprawdę wszyscy stoimy. 

Tak, jak wcześniej informowaliśmy, zdajemy sobie sprawę, że czas na testerskie spotkania twarzą w twarz jest dość niefortunny, oraz że jesteśmy świadomi tego, iż wszelkie plany w dobie pandemii powinny być snute z wielką dozą ostrożności. Z Waszych opinii wynika jednoznacznie, że to nie jest jeszcze dobry moment na takie wydarzenie „na żywo”. Dla części z Was największą przeszkodą okazał się strach przed wirusem (co jest dla nas całkowicie zrozumiałe), inni z kolei swoją nieobecność kładą na karb kosztów związanych z uczestnictwem w konferencji. Wśród odpowiedzi pojawiały się także deklaracje udziału w przypadku zorganizowania całego przedsięwzięcia po raz kolejny w formie online. Nie chcemy jednak iść w tym kierunku, bo najbardziej zależało nam na spotkaniu twarzą w twarz. 

Reasumując wszystkie powody, które nam przesłaliście: czerwcową konferencję testerzy.pl postanawiamy odwołać i poczekać na lepszy czas. 
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy do tej pory zadeklarowali już swój udział. Zabrakło naprawdę niewiele do tego, by się udało. Oczywiście zwrócimy Wam poniesione nakłady.

Dziękujemy prelegentom, którzy z olbrzymim entuzjazmem podeszli do naszego szalonego pomysłu organizacji wydarzenia na świeżym powietrzu i w czasie „przerwy między falami”. Poświęciliśmy wiele czasu oraz energii, dlatego liczmy, że zaproponowane wystąpienia usłyszymy w innych przestrzeniach już niedługo. 
https://konferencja.testerzy.pl/agenda/

Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie „Turnieju testerskiego” czyli namiastki TestingCup. Duża kreatywność zespołu, nowa formuła i arcyciekawe zadania, które z pewnością wykorzystamy przy innej okazji. 
https://testerzy.pl/baza-wiedzy/artykuly/turniej-testerski-pod-patronatem-testingcup

Duże podziękowania również dla naszych partnerów, którzy wsparli rozgłos wydarzenia: 4 Developers, Crossweb, TrójQA, KraQA, ŁódQA, MegaPraca.pl, "Programista", NOBS, 4 programmers.net, Hakersi.

Spróbowaliśmy zrobić coś, na co nikt w Polsce się jeszcze nie odważył. Niestety dołączamy do grona konferencji, które w tym roku się nie odbyły/nie odbędą lub przejdą na formę online. 

Do zobaczenia w lepszych czasach!

To powinno Cię zainteresować