OlsztynQA. Olsztyn wkracza do gry

OlsztynQA. Olsztyn wkracza do gry
Do listy lokalnych organizatorów spotkań testerskiej społeczności oficjalnie dołącza Olsztyn. Już 10 grudnia o 17:00 planowana jest pierwsza edycja OlsztynQA.

Każde spotkanie spod znaku QA jest nie tylko okazją do integracji lokalnej społeczności testerskiej, ale także do jej ciągłego poszerzania. Zdarza się nawet, że początkowo niewielkie inicjatywy stopniowo przekształcają się w dużo większe formuły, które finalnie owocują dużymi i rozpoznawalnymi na szerszą skalę konferencjami. 

OlsztynQA to nowa inicjatywa, która w swoim zamyśle ma zamiar jednoczyć testerów z północno-wschodniej ściany Polski. Planowana na 10 grudnia 2022 r. pierwsza edycja OlsztynQA ma być wprowadzeniem nowego gracza na rynek testerskich społeczności i okazją do bliższego zapoznania się z jego ideą.

W agendzie OlsztynQA#1 znajdziemy między innymi:

  • OlsztynQA Start! Zapoznanie ze społecznością,
  • Wykład: Tworzenie systemu kontroli jakości od zera - wdrożenie procesu testowego i automatyzacji,
  • Początki QA - jak zacząć?

Wśród kolejnych wykładów planowane są także takie tematy jak:

  • Jak kompleksowo przetestować front-end?
  • Jak kompleksowo przetestować back-end?

Organizatorzy przewidują także czas na nieoficjalną integrację, podczas której uczestnicy będą mieli czas na wymianę doświadczeń z innymi lokalnymi "klikaczami".

Trzymamy mocno kciuki za owocny rozwój inicjatywy i mamy nadzieję, że OlsztynQA szybko zyska dużą i stałą rzeszę swoich wiernych fanów. 

Oficjalny profil OlsztynQA na FB.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

testerzy.pl są patronem medialnym spotkania.
 

To powinno Cię zainteresować