PTaQ LXIX. Po raz ostatni

PTaQ LXIX. Po raz ostatni
Po dwuletniej przerwie PTaQ powraca do rozmowy o jakości, ale jak się okazuje to będzie ostatnia taka rozmowa ;(

Organizatorzy Poznań Testing and Quality podzielili się informacją na swoim oficjalnym profilu PTaQ na Facebooku. Po ponad dwóch latach przypominają o sobie testerskiej społeczności i organizują kolejny, XIX już meetup. Tym razem należy do kategorii tych wyjątkowych, bowiem będzie on zarazem także pożegnaniem.

Kończy się pewna epoka!

Załoga PTaQ podkreśla, że dzięki organizowanym przez nich do tej pory spotkaniom udało się już stworzyć swego rodzaju testerską rodzinę, ale nadszedł jednak czas, aby ruszyć przed siebie i oddać zajmowane od długiego czasu miejsce komuś innemu. 

W agendzie spotkania znalazły się 4 wystąpienia prelegentów, do których należą m.in.:

  • Zbyszek Moćkun ze swoim "Freestyle at leadership", podczas którego dowiecie się między innymi jak zabijać silosy, ocenić swojego bezpośredniego przełożonego, wzmocnić pozycję menedżerów liniowych i zachęcić pracowników do wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój,
  • Jakub Bryl ze swoją retrospekcją, który cofając się o 20, 15 i 10 lat w przeszłość, będzie miał okazję przyjrzeć się swoim wyborom zawodowym.

Nie zabraknie też oczywiście rozmów o samej jakości, która jest jednym z najbardziej niejednoznacznych słów w IT oraz o wnoszeniu wartości do organizacji niezależnie od zajmowanego stanowiska. Na fanów spotkań towarzyskich po prezentacjach też czeka coś specjalnego.

PTaQ XIX odbędzie się już 22 czerwca 2022 r. w Centrum Wykładowym na terenie Politechniki Poznańskiej. Start zaplanowano na godzinę 18:00.

Komentarz Redakcji

Wspieraliśmy PTaQ-a niemal od początku jego istnienia, a jego twórcy to nas bliscy koledzy. Z jednej strony ogarnia nas przeogromny smutek, że musimy się pożegnać z tak zacną grupą organizatorów, ale z drugiej strony chłopaki przez wiele lat robili niebywałe rzeczy, osiągnęli swoje cele i ze spokojem mogą oddać pałeczkę młodszym koleżankom i kolegom. 

W imieniu swoim i społeczności testerskiej składamy na Wasze ręce olbrzymie DZIĘKUJEMY, które mamy powtórzyć na żywo w Poznaniu.

Źródła:
https://www.facebook.com/events/1064080180847253/?ref=newsfeed

To powinno Cię zainteresować