QA Summer Fest #7

QA Summer Fest #7
Już 30 sierpnia 2022 wszyscy zainteresowani nowinkami i informacjami ze świata testerskiego będą mogli się spotkać, aby wspólnie wziąć udział w siódmej już odsłonie QA Summer Fest. W dodatku w wersji stacjonarnej.

Pandemia wymusiła na organizatorach przerwę w spotkaniach "twarzą w twarz", ale w tym roku postanowili oni zorganizować swój meetup stacjonarnie, w krakowskim biurze Miquido. Spotkanie będzie okazją do poruszenia wielu tematów z zakresu testowania oprogramowania, zwłaszcza że zaplanowano podczas jego trwania występ aż 3 prelegentów.

Nie trzeba być wyjadaczem, żeby wziąć w nim udział; wystarczy do tego trochę doświadczenia i chęć poznania nowych lifehacków.

Agenda

QA Summer Fest zaplanowany jest w tym roku na 30 sierpnia. Wydarzenie startuje o godz. 18:00, dokładna kolejność wystąpień będzie dostępna już wkrótce. W trakcie spotkania organizatorzy przewidują również networking oraz quiz z nagrodami dla uczestników. 

Rejestracja

Wydarzenie jest w 100% darmowe, jednak obowiązują zapisy. Pamiętajcie jednak o tym, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego lepiej nie zwlekać z rejestracją do ostatniej chwili.

Zapisów można dokonać tutaj

Na QA Summer Fest zapraszają testerzy.pl, którzy w tym roku także są patronem medialnym wydarzenia.

To powinno Cię zainteresować