Szkolenia testerskie online, na żywo

Szkolenia testerskie online, na żywo
Czy wiesz, że wszystkie nasze szkolenia teoretyczne, w tym ISTQB, dostępne są w wersji online? Oferujemy szkolenia online na żywo z trenerem, bez konieczności wychodzenia z domu.

Obecna sytuacja jest czymś wyjątkowym, ale dostarczanie szkoleń online jest w naszym przypadku standardem. Wszystkie oferowane przez nas kursy, a szczególnie te w których przeważa wiedza teoretyczna były, są i będą realizowane w wersji online. Jeśli więc chcecie unikać wychodzenia z biura czy też domu i jednocześnie chcecie efektywnie wykorzystać czas spowolnienia projektowego to zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach.

Tę formę nauki stosują:

 • firmy - przykładowo niedawno dla dużej korporacji i uczestników z całej Europy przeprowadziliśmy zdalne szkolenia ISTQB; 
 • osoby indywidualne - nasza „Praktyka testowania” realizowana jest tylko w formule zdalnej.
Jak to wygląda w praktyce?
 1. Materiały szkoleniowe udostępniane są uczestnikom w wersji elektronicznej, papierowej lub też do samodzielnego wydruku.
 2. Udostępnianie materiałów jak i zarządzanie swoimi kursami i egzaminami dostępne jest przez platformę http://edu.ITtraining.pl.
 3. Do przeprowadzenia szkoleń używamy narzędzi, które są łatwo instalowalne na środowisku uczestnika kursu, albo już w nim są. Niektóre kursy oferujemy przy pomocy wideorozmów (jak np. Skype), niektóre wymagają po prostu uruchomienia przeglądarki. Uwaga! Jeśli firma ma swoje narzędzie do teleobecności możemy również w nie się wpiąć.
 4. Materiał jest wykładany przez trenera, a zadania (jeśli wymagane) realizowane są przez uczestników i następnie weryfikowane przez trenera.
 5. Każdy kurs kończy się certyfikatem uczestnictwa.

Najbliższe szkolenia otwarte online znajdziecie na stronie:

 1. Praktyka testowania dla początkujących testerów - start 16 marca br. (rezerwuj)
 2. IREB Poziom Podstawowy - 30 marca-1 kwietnia
 3. ISTQB Poziom Podstawowy - 1-3 kwietnia br. (rezerwuj)
 4. IQBBA Poziom Podstawowy - 6-8 kwietnia
Szkolenia dostępne w formie zamkniętej online

Więcej o naszej ofercie znajdziecie na stronie szkolenia.testerzy.pl.

To powinno Cię zainteresować