Testy wydajnościowe w K6. Nowe warsztaty - pierwszy termin w promocyjnej cenie

Testy wydajnościowe w K6. Nowe warsztaty - pierwszy termin w promocyjnej cenie
Prawdziwa gratka czeka na tych z Was, którzy kojarzą bloga "Awesome Testing". Już niedługo będziecie mieli okazję wziąć udział w nowym szkoleniu prowadzonym przez jego autora, Sławomira Radzymińskiego.

Testy wydajnościowe w K6

Nowe szkolenie z narzędzia K6 to projekt dla testerów, którzy mają już doświadczenie w automatyzacji testów funkcjonalnych albo wydajnościowych i znają podstawy programowania, najlepiej w języku JavaScript. Dzięki K6 możliwe jest tworzenie testów wydajnościowych za pomocą kodu w JavaScript.

Samo szkolenie to zaawansowany warsztat połączony z częścią wykładową, w trakcie którego będziecie mogli rozbudować swój projekt testowy, pisząc testy wydajnościowe. W trakcie rozwiązywania zadań praktycznych omawiana jest także obsługa narzędzia K6.

Dokładny zakres tematyczny szkolenia znajdziecie tutaj.

Trener Sławomir Radzymiński – He is awesome

Sławomir Radzymiński jest absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To wielki zwolennik automatyzacji testów i wplatania ich w procesy Continuous Integration/Continuous Delivery. Zainteresowany nowoczesnymi technikami wytwarzania oprogramowania, które dążą do jak najszybszego dostarczania klientom produktu wysokiej jakości. Obecnie pracuje jako Principal Software Engineer in Test w Ocado Technology. Po godzinach aktywny trener współpracujący z kilkoma firmami szkoleniowymi i uczelniami.

Sławomir dał się też poznać już wcześniej dzięki blogowi Awesome Testing, na którym dzieli się swoją wiedzą dotyczącą testowania i automatyzacji. Po więcej zapraszamy Was na: https://www.awesome-testing.com/

Promocja

Cena regularna szkolenia "Testy wydajnościowe w K6" to 4000 PLN netto w wersji online i 4600,00 PLN netto w stacjonarnej. Dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział w pierwszym organizowanym przez nas szkoleniu, mamy przygotowaną specjalną cenę 999,00 PLN netto.

Masz 24 godziny by podjąć decyzję – promocja trwa do jutra (tj. 17 marca 2022, do godziny 11:30).

Dla spóźnialskich mamy cenę 1999,00 PLN netto, dostępną przy zapisie do końca marca.

Premierowe szkolenie zaplanowane jest w terminie 1-3 czerwca 2022 r.

Warunki promocji

  1. Zapisz się tutaj.
  2. W formularzu podaj kod promocyjny awesometesting999 (przy zapisie do 17 marca 2022, do godziny 11:30) lub awesometesting1999 (przy zapisie od 17 marca, 11:30, aż do końca marca).
  3. Dokonaj płatności po otrzymaniu faktury.
  4. Weź wolne w dniach 1-3 czerwca 2022.
  5. Wyciągnij ze szkolenia jak najwięcej dla siebie i daj nam znać, jak Ci się podobało!

Uwaga!

Limit miejsc na szkoleniu ograniczony jest do 12 osób. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

To powinno Cię zainteresować