"Zawód Tester" w j. ukraińskim i rosyjskim. Ruszamy oficjalnie

"Zawód Tester" w j. ukraińskim i rosyjskim. Ruszamy oficjalnie
Jesteśmy już na ostatniej prostej w organizacji charytatywnego szkolenia "Zawód Tester" dla osób z Ukrainy.

4-dniowe szkolenie praktyczne skierowane jest do osób, które przyjechały do Polski w związku z wybuchem wojny w Ukrainie. Chcieliśmy, aby uchodźcy przybywający do naszego kraju mieli możliwość zdobyć nowy zawód, który stanie się dla nich pierwszym krokiem w lepszą przyszłość. Przez cały okres rekrutacji spłynęło do nas mnóstwo zgłoszeń, które zostały poddane analizie.

Po dokładnym zapoznaniu się z każdą kandydaturą wyłoniliśmy spośród wszystkich zgłoszeń pierwszą dziesiątkę osób, które już w najbliższym czasie wezmą udział w pierwszej edycji naszego charytatywnego szkolenia dla przyszłych testerów oprogramowania "Zawód Tester".

Odbędzie się ono już 7-8 maja oraz 14-15 maja 2022 r. w wersji online. Prowadzącymi będą nasze nowe trenerki: Natasza Tereshchenko oraz Nataliia Makivchuk (więcej o dziewczynach tutaj). 

screen-spotkanie.jpgMamy ogromną nadzieję, że to szkolenie będzie jednym z pierwszych, dzięki którym będziemy mogli okazać nasze wsparcie osobom, które tej pomocy potrzebują teraz szczególnie. 

Jeśli rozważasz zatrudnienie osób z Ukrainy w swoim zespole, chciałbyś sponsorować nasze działania lub chciałbyś po prostu nam pomóc w ich organizacji, gorąco zapraszamy do współpracy. 

Skontaktujcie się z nami: kontakt@testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować