6. edycja studiów na warszawskiej Vistuli - trwa rekrutacja

6. edycja studiów na warszawskiej Vistuli - trwa rekrutacja
W październiku startuje kolejna edycja studiów podyplomowych „Testowanie oprogramowania”.
 

Organizatorzy studiów to specjaliści w swojej dziedzinie i świetna kadra dydaktyczna, złożona w pełni z praktyków, pracujących na co dzień przy wytwarzaniu systemów IT. Stale korzystają z doświadczenia z organizacji poprzednich edycji oraz informacji zwrotnych od studentów. Dlatego w szóstej edycji ponownie na studentów czekają zmiany - nowy program zakłada jeszcze mniejszą ilość teorii na korzyść zajęć praktycznych.

Jeżeli szukacie możliwości nauki testowania lub wejścia na jego wyższy poziom, na pewno warto rozważyć tę możliwość. Będziecie uczyć się od najlepszych w branży. Słuchacze kierunku otrzymują oferty pracy już podczas pierwszego semestru i nierzadko podejmują pracę już po pierwszym semestrze.

Studia nie są tanie, ale w wielu firmach istnieje możliwość dofinansowania z budżetu szkoleniowego. Ponadto o tej porze roku jest szansa, że nie jest on jeszcze w całości wykorzystany - warto zapytać.

Poprzednie edycje to już ponad 100 absolwentów, z których większość znalazła pracę w zawodzie, a część pracuje już na stanowiskach kierowniczych (Test Manager, Test Leader) w swoich firmach. To, co cieszy organizatorów i wykładowców najbardziej, to fakt, że wciąż utrzymują ze słuchaczami kontakt i na kolejnych edycjach spotykają nowych studentów, którzy zdecydowali się zainwestować niemałe pieniądze na podstawie rekomendacji swoich kolegów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie uczelni: http://www.vistula.edu.pl/pl/page/studia-podyplomowe/testowanie-oprogramowania

 

testerzy.pl są partnerem kierunku "Testowanie oprogramowania - studia podyplomowe".

 
 

To powinno Cię zainteresować