Agile & Automation Days lepsze niż kiedykolwiek!

Agile & Automation Days lepsze niż kiedykolwiek!
A&A Daysy nigdy nie zapowiadały się tak dobrze, jak w tym roku.

Obecnie wiele mówi się o dostarczaniu oprogramowania - jak możemy je dostarczać, jak szybko możemy je dostarczać, co dokładnie jest dostarczane.

Tegoroczna Rada Programowa Agile & Automation Days wzięła pod lupę nazwę Konferencji. Agile i automation są dobrze znanymi praktykami, które pomagają zespołom m.in. dostarczać wysoką jakość szybciej. Tym samym tematem przewodnim tegorocznej edycji zostało Delivery at Speed.

Ale przechodząc do konkretów...

Na stronie http://aadays.pl/ znajdziecie już większość mówców. Przygladając się tematom dobrze widzimy, że Organizatorzy zadbali o to, by program konferencji dobrze nawiązywał do tematu.

Co więcej, zapowiada się konferencja na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Nie tylko dwóch dużych gości, dwa duże nazwiska - Anne-Marie Charrett oraz Bas Dijkstra. Tegoroczne AADaysy to także ok. 30 świetnych mówców z Polski, z Europy oraz reszty Świata, z mocnymi tematami, które nigdy wcześniej nie były w Polsce prezentowane. Do prezentacji dołączono również informacje o ich poziomie.

Czekamy z niecierpliwością na agendę. Jak zawsze możemy być pewni, że pierwszy dzień będzie obfitował w prelekcje, a w drugim dniu natomiast będzie można wziąć udział w wybranych przez siebie warsztatach. Patrząc na listę planownych warsztatów może się okazać, że wybór nie będzie łatwy.

Dostępne są wejściówki w cenie 1200,00 zł netto, które można nabyć po zarejestrowaniu się.

Wejściówka obejmuje udział w dwóch dniach konferencji, możliwość rejestracji na jeden wybrany przez siebie warsztat oraz udział w spotkaniu integracyjnym.

Gorąco zachęcamy do rejestracji, bo wygląda na to, że udział w tej edycji będzie naprawdę dobrą inwestycją.

Strona konferencji.

To powinno Cię zainteresować