Akredytowane szkolenia IBUQ

Akredytowane szkolenia IBUQ
testerzy.pl wraz z portalami wymagania.net i  ITtraining.pl zapraszają na akredytowane szkolenia przygotowujące do egzaminu na Certyfikowanego Profesjonalistę Inżynierii Użyteczności IBUQ.

Jednym z głównych tematów szkolenia jest proces wytwarzania oprogramowania przyjaznego użytkownikowi w oparciu o Inżynierię Użyteczności. Jest oczywiste, że ergonomii nie tworzy się tylko w wybranych obszarach i nie jest ona weryfikowana tylko na końcu projektu, przy pomocy pytań do użytkowników. Aby zbudować użyteczny interfejs, musi istnieć pełna harmonia procesów, która obejmuje elementy od analizy wymagań, poprzez prototypowanie i specyfikację, do implementacji i oceny i na samym końcu również testowanie.

Podczas szkolenia IBUQ uzyskają Państwo wiedzę o ludzkim postrzeganiu rzeczywistości: percepcji, modelach umysłowych, zdolności do obsługi błędów oraz nauczą się technik niezbędnych do wytwarzania optymalnych interaktywnych systemów (np. style interakcji, metody modelowania, elementy dialogowe). W zakres szkolenia wchodzą również standardy i normy użyteczności, oraz przewodniki po stylach interfejsów. Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu na Certyfikowanego Profesjonalistę Inżynierii Użyteczności IBUQ.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu na Certyfikowanego Profesjonalistę Inżynierii Użyteczności IBUQ za pośrednictwem naszego centrum egzaminacyjnego egzaminy.21cn.pl.

Kurs jest przeprowadzany przez doświadczonego trenera na akredytowanych materiałach i jest zgodny z planem nauczania dla Poziomu Podstawowego programu IBUQ.

Dodatkowe informacje dostępne na:
http://www.ittraining.pl/szkolenia/zrozumiec_biznes/ibuq_foundation_level
http://www.wymagania.net/szkolenia/ibuq-foundation-level

Informacje o akredytacji dla ITtraining (członka Grupy 21CN) dostępne są tutaj>> i na http://en.ibuq.org/exams/exam-preparation.html

To powinno Cię zainteresować