Automated TestingCup podczas AADays

Automated TestingCup podczas AADays
Druga edycja konferencji Agile & Automation Days to również druga odsłona minizawodów dla automatyków - Automated TestingCup.
 

Organizatorzy zawodów w tym roku postawili sobie za cel odwzorowanie środowiska pracy testera automatycznego pracującego w zespole zwinnym. Uczestnicy będą mieli za zadanie zautomatyzować testy regresji dla aplikacji webowej. Punkty będzie można zdobyć w trzech kategoriach: wykryte defekty, pokrycie funkcjonalności, stosowanie się do dobrych praktyk programistycznych. Więcej szczegółów znajdziecie w udostępnionym Regulaminie>>

Warto przypomnieć, że Automated TestingCup jest próbą przeniesienia mistrzostw polski w testowaniu oprogramownia (TestingCup) na obszar automatyzacji.


Aby wziąć udział w Automated TestingCup należy być uczestnikiem konferencji Agile & Automation Days i zarejestrować się na konferencję. Po opłaceniu udziału w konferencji należy wybrać odpowiednią opcję uczestnictwa w panelu w Strefie Uczestnika.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów konferencji oraz pomysłodawczyni i współorganizatorki minizawodów, Natalii Krawczyk (PGS Software).

 

 

Strona Konferencji >>

 

 

To powinno Cię zainteresować