Być lepszym niż haker. Konferencja Quality Questions.

Być lepszym niż haker. Konferencja Quality Questions.
Czy da się przegonić hakera? Czy bycie po bezpiecznej stronie mocy jest możliwe? Jak bronić nasze serwisy przed atakami? O bezpieczeństwie i jego testowaniu możecie porozmawiać podczas Quality Questions Conference, która odbędzie się już 20 października w Hub:raum Kraków.
 

W ramach QQ Conference będzie można posłuchać prezentacji, a także wziąć udział w warsztatach, podczas których profesjonaliści na co dzień zajmujący się testowaniem i bezpieczeństwem zgłębią tematykę Quality Assurance.

Prowadzącymi warsztaty są: Mateusz Gruszczyński, u którego będzie można zgłębić temat Performance tests in Gatling oraz Krzysztof Skarbiński, który poprowadzi warsztat Automated tests in Python. Natomiast wśród prelegentów są tacy specjaliści jak: Steve Bond, Sławomir Kluz, Paweł Cygal, Bartosz Zaczyński, Rafał Machnik, Michał Sajdak i Mateusz Borek.

Zarówno konferencja, jak i warsztaty skierowane są do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i testowania systemów informatycznych. Jest to bardzo dobra okazja do dyskusji dotyczącej problemów związanych z testowaniem jakości, ale także rozwiązań i procesów stosowanych w codziennej pracy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagana jest wczesniejsza rejestracja na stronie: http://qqconf.splashthat.com.

 

Szczegółowy program

9.30 - 10.00 - Rejestracja uczestników
10:00 - 10:45 - Steve Bond - Managing the Threats in Online Gaming
11:00 - 11:45 - Sławomir Kluz - ScalaTest from QA perspective
12:00 - 12:45 - Paweł Cygal, Bartosz Zaczyński - Is your website secure?
13:00 - 13:45 - Rafał Machnik - CQRS as a performance and security booster.
13:45 - 15:00 - Lunch
15:00 - 14:45 - Michal Sajdak - IoT hacking in practice
16:00 - 15:45 - Tomasz Borek - Advanced test tools
16:45 - Zakończenie & Networking

 

Warsztaty - 11:00 - 14:00

Warsztat I - Mateusz Gruszczyński - Performance tests in Gatling
Warsztat II - Krzysztof Skarbiński - Automated tests in Python

 

Wydarzenie organizowane jest przez Grand Parade, część grupy William Hill. Grand Parade to polsko-brytyjski software house tworzący zaawansowane systemy dla branży zakładów sportowych online w Europie, USA i Australii. Z ich rozwiązań korzysta kilkadziesiąt milionów użytkowników dziennie, a wśród klientów znajdują się największe firmy z branży.

 

 

To powinno Cię zainteresować