Call for Papers TestingCup 2018

Call for Papers TestingCup 2018
Trwa CfP dla konferencji TestingCup. W tym roku organizatorzy zachęcają do udziału prelegentów zaangażowanych w testowanie w oparciu o kontekst.
 

Ruszyły przygotowania do 6-tej edycji TestingCup! Tym razem wydarzenie odbędzie się w nietuzinkowej przestrzeni hotelu Vienna House Andel’s 28 i 29 maja w Łodzi. Miejsce to zostało wybrane nieprzypadkowo. Połączenie tradycji i poszanowanie przeszłości łączą się tu z dynamicznym rozwojem i nowoczesnością. Ta idea ma towarzyszyć wydarzeniu, podczas którego organizatorzy chcą zwrócić uwagę na przyszłość testowania oprogramowania w związku z rozwojem nowych technologii jednocześnie podkreślając, jak ważny jest człowiek – jego wiedza, doświadczenie i umiejętności.

Ogłoszono także Call for Papers oraz nowego szefa programowego konferencji. Będzie nim Rob Lambert, właściciel „Cultivated Management”, doświadczony manager, konsultant, trener i mówca konferencji, znany ze swoich publikacji aktywny bloger. Zobaczcie jego zaproszenie do wzięcia udziału w TestingCup i zgłoszenia swojego abstraktu w Call for Papers:

 

 

Temat przewodni konferencji, Context at the centre of Testing, dotyczy aspektów otoczenia, które ukierunkowują, zmieniają i wpływają na Twoje testy. W jaki sposób podejmujesz takie, a nie inne decyzje i dlaczego? W jaki sposób dobierasz metody i narzędzia testowania? Dlaczego Twój zespół wygląda tak, a nie inaczej? Co czerpiesz z przeszłości i jak przygotowujesz się na przyszłe wyzwania?

Zachęcamy do zgłoszenia swoich propozycji poprzez stronę Call for Papers, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat: http://cfp.testingcup.pl/register_speaker. Macie czas do końca stycznia.

Organizatorzy zachęcają do zgłoszenia prezentacji i miniwarsztatów w języku angielskim, co sugeruje, że konferencja będzie mieć jeszcze bardziej międzynarodowy charakter. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że wpłynęło już sporo zgłoszeń, wśród których znajdują się znane testerskie nazwiska. Z pewnością nie zabraknie także interesujących głosów w prezentacjach keynote. Biorąc pod uwagę temat przewodni konferencji, spodziewamy się specjalistów związanych ze szkołą Context-Driven Testing i prezentujących nowoczesne spojrzenie na testowanie. Czy tak rzeczywiście będzie i kogo posłuchamy w maju w Łodzi? Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne newsy!

 

 

To powinno Cię zainteresować