Całodniowe warsztaty z Jeffem Morganem

Całodniowe warsztaty z Jeffem Morganem
Tegoroczna edycja konferencji Agile & Automation Days stawia na praktyczne i techniczne tematy, a program wypełniony jest nazwiskami wybitnych ekspertów. Jednym z nich jest Jeff „Cheezy” Morgan, który jest prezenterem keynote, ale również poprowadzi niezależny warsztat.
 

Podczas konferencji Cheezy opowie o Acceptance Test Driven Development - kolaboracji testera (QA) oraz dewelopera przy rozwoju oprogramowania sterowanego testami akceptacyjnymi. Dowiecie się, jak taka współpraca wygląda w praktyce i jak ciągła współpraca dewelopera i testera nad tworzonym kodem daje lepszy jakościowo produkt.

Dla tych, którzy chcieliby zgłębić ten temat i których interesuje jak wygląda praca testera po zwrocie w lewo ('shift left'), prawdziwa gratka to całodniowe, praktyczne warsztaty z nim, które odbędą się po konferencji, 11 października. Naprawdę trudno o większego eksperta w tej dziedzinie od Cheeziego - trenera z ponad 13-letnim doświadczeniem w extreme programmingu. Jeff opracował liczne narzędzia open source, które pomagają zespołom w automatyzacji i zapewnianiu Continuous Delivery. Jego książka Cucumber and Cheese – A testers workshop pomogła wielu osobom w podróży do tworzenia wysoce zautomatyzowanych systemów.

Cheezy przylatuje do nas z Kanady i będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce, której już się może doczekać.

Uczestnicy warsztatów wspólnie z Cheezym stworzą aplikacją od postaw. Jako testerzy będziecie koncentrować się na następujących aspektach dotyczących jakości:

  • Story mapping to define the high-level application requirements and release strategy
  • Progressive Elaboration of our requirements
  • The Acceptance Test Driven Development workflow
  • Learning what to test, who should test it, and how much
  • Effective automation strategies to build useful non-brittle automation
  • How to truly leverage a Build Pipeline
  • How does DevOps change our testing approach

 

Jak zapowiada Cheezy, udział w warsztacie na zawsze zmieni to, jak postrzegacie rolę testera w Waszym zespole. Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie na stronie Agile & Automation Days: http://aadays.pl/jeff-cheezy-morgan-acceptance-test-driven-development-full-day-workshop/.

Warsztaty odbędą się 11.10 w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson. Koszt udziału w nich to 1700,00 zł netto/os., a ilość miejsc jest ograniczona.

Polecamy i zapraszamy!

 

 

To powinno Cię zainteresować