EDU - nowa metoda szkoleniowa

EDU - nowa metoda szkoleniowa
testerzy.pl i ITtraining wprowadzają nowe narzędzie wspierające nasze szkolenia. Dzięki EDU będziesz mógł zarządzać i utrzymać swoją wiedzę na długo po szkoleniu. To nasz najważniejszy projekt przełomu roku.
 
EDU jest odpowiedzią na Wasze uwagi, które zbieraliśmy podczas szkoleń i egzaminów. Stanowi rozwinięcie metody blended learning (B-learning). Łączy ze sobą tradycyjną metodę nauczania (czyli kontakt z trenerem) z aktywnością online (M-learning). Dla uczestników naszych szkoleń oznacza to stały dostęp do materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej (dokumentów, standardów, norm, egzaminów próbnych, ćwiczeń i wielu innych) oraz do ich najnowszych wersji. Nie jest to jednak wyłącznie centralne repozytorium materiałów szkoleniowych dla testerów.
 
W metodzie EDU proces uczenia się podzieliliśmy na 3 etapy:
  • PRZED - samodzielne przygotowanie uczestnika na podstawie materiałów dostarczonych przed szkoleniem
  • W TRAKCIE - tradycyjne spotkanie z trenerem
  • PO - ciągły dostęp do materiałów szkoleniowych, system powiadomień, wsparcie trenera po szkoleniu.
 
Szkolenie nie jest już kilkudniowym wydarzeniem. Kupując je raz otrzymujesz dożywotnie wsparcie służące utrzymaniu i rozwijaniu otrzymanej podczas szkolenia wiedzy. Wiemy, że kto raz był na danym szkoleniu, już drugi raz na takie samo nie przyjdzie. Materiały szkoleniowe zmieniają się jednak dość szybko. To, co stanowiło podstawę kursu jeszcze kilka miesięcy temu, dziś może być już nieaktualne. Dlatego EDU dostarcza materiały w ich najnowszych wersjach również po szkoleniu.

Dzięki EDU trener szkolenia ma możliwość zebrania wymagań uczestników i dostosowania materiału zgodnie z oczekiwaniami. Poprzez dostęp do materiałów przed szkoleniem uczestnicy mogą zasygnalizować niejasne elementy, które wymagają szerszego omówienia. Tym samym można jedynie skrótowo omówić tematy zrozumiałe i proste.
 
Proponowana przez nas metoda jest pierwszą tego rodzaju usługą w Polsce i jest całościowo uwzględniona w kosztach szkolenia. Nie trzeba za nią dodatkowo płacić!
 
Warto dodać, że dostęp do ogólnodostępnych materiałów szkoleniowych jest darmowy dla wszystkich użytkowników.
 
 
Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z:
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować