EuroSTAR Roadshow 2016 w Warszawie!

EuroSTAR Roadshow 2016 w Warszawie!
To już jutro! 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja EuroSTAR Roadshow.

EuroSTAR Roadshow to nowa inicjatywa organizatorów największej i najlepszej w Europie konferencji testerskiej. Wychodząc naprzeciw testerom z Polski organizatorzy EuroSTAR Roadshow postanowili po raz pierwszy zrealizować swój projekt w Warszawie.

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w całodniowej konferencji, która odbędzie się 27 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas konferencji swoje wystąpienia zaprezentują znani na świecie eksperci z zakresu testowania oprogramowania, którzy pokażą rozmaite tematy z zakresu automatyzacji testowania, bezpieczeństwa, testowania aplikacji, edukacji i… wiele więcej!

Wśród mówców znajdziecie trzech byłych członków komisji programowanie EuroSTAR – Dorothy Graham (1993 i 2009), John Fodeh (2010) oraz Ruud Teunissen (2015). Pojawią się również mówcy EuroSTAR Rob Lambert (uhonorowany tytułem Best Tutorial Winner na EuroSTAR 2015), Declan O’ Riordan (uhonorowany tytułem Best Paper Winner and Most Popular Track Talk 2014) i Alexandra Casapu (uhonorwana tytułem Most Popular Talk 2013). W tym zaszczytnym gronie znajdą się również dwie “polskie” prezentacje od lokalnych ekspertów Radosława Smilgin oraz Michała Stryjaka.

Grupę docelową konferencji stanowią testerzy oprogramowania, programiści I kierownicy testów zaangażowani w proces wytwarzania oprogramowania.

 

Wszystkie informacje o wydarzeniu w Warszawie znajdziecie na stronie: https://conference.eurostarsoftwaretesting.com/roadshow/warsaw/

 

Program konferencji: https://conference.eurostarsoftwaretesting.com/roadshow/warsaw-conference-guide-2016/

 

testerzy.pl wspierają i patronują EuroSTAR Roadshow Warsaw.

To powinno Cię zainteresować