Kalendarz szkoleń z testowania na 2017 r.

Kalendarz szkoleń z testowania na 2017 r.
Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń z testowania na początek 2017 r. Oferujemy możliwość rozliczenia szkoleń styczniowych jeszcze w 2016 r.
 

Kalendarz szkoleń na pierwszy kwartał zapowiada się interesująco. Już teraz wśród szkoleń znajdziecie dwie nowości:

 

Ponadto dajemy możliwość rozliczenia udziału w szkoleniach zaplanowanych na styczeń 2017 r. jeszcze w bieżącym roku dla terminów potwierdzonych do grudnia. Jeżeli znalazłeś w styczniu szkolenie dla siebie i nie wykorzystałeś w pełni swojego budżetu z 2016 r., napisz do nas z tą informacją.

 

Kalendarz szkoleń na pierwszy kwartał nie jest zamknięty - już wkrótce pojawią się terminy szkoleń oraz watsztatów z narzędzi do automatyzacji testowania. Sukcesywnie będziemy również uzupełniali kalendarz kursami na kolejne kwartały. Już teraz natomiast znajdziecie plan na szkolenie "ISTQB Poziom Podstawowy" do końca czerwca 2017.

 

W cenie oferowanych szkoleń uwzględnione są:

  • materiały szkoleniowe w formie drukowanej
  • pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl (stały dostęp do najbardziej aktualnych wersji nawet po zakończeniu szkolenia)
  • catering: przerwy kawowe oraz lunche
  • pomoc poszkoleniowa w nieograniczonym zakresie
  • certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej.

 

Kalendarz szkoleń >>

 

Jeżeli nie znalazłeś terminu szkolenia dla siebie, napisz do nas na kontakt@testerzy.pl, a uwzględnimy Twoją propozycję.

 

Zapraszamy!

 

 

To powinno Cię zainteresować