Konferencja Quality Excites 2018 [aktualizacja]

Konferencja Quality Excites 2018 [aktualizacja]
Rejestracja na Quality Excites trwa!

Na wysłanie zgłoszenia macie czas do poniedziałku, 28 maja. Nie zostawiajcie tego jednak na ostatnią chwilę i zgłoście się już dziś: https://rejestracja.qualityexcites.pl/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2018 r. w Gliwicach. Bogaty program wydarzenia obejmuje aż 19 wykładów, 7 warsztatów oraz 4 panele dyskusyjne.

Quality Excites (QE) to spotkanie ekspertów i pasjonatów zagadnień związanych z Quality Assurance (QA). Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, a o jego statusie świadczy zdobyty już po raz trzeci tytuł najlepszego wydarzenia testerskiego w kategorii wydarzeń bezpłatnych, w plebiscycie zorganizowanym przez portal testerzy.pl

Pierwszego dnia konferencji, w piątek 22 czerwca, odbędą się warsztaty. Tematyka szkoleń obejmuje takie zagadnienia jak testowanie aplikacji mobilnych, uczenie maszynowe, BDD, Fluent Interface i Cucumber w testach Selenium, a także zagadnienia opisujące mechanizmy działania w obliczu wystąpienia błędu oraz podstawy testowania stron internetowych.

W sobotę, 23 czerwca, odbędą się z kolei wykłady i panele dyskusyjne. Łącznie na uczestników wydarzenia czeka aż 19 prelekcji i 4 inspirujące panele dyskusyjne. Spotkanie otworzy wykład gościa specjalnego Roba Lamberta, wieloletniego fana metodyki agile, który przedstawi możliwości rozwoju w zawodzie testera.

W dalszej części konferencji swoją wiedzą podzieli się wielu doświadczonych ekspertów, m.in. Daniel Dec („Oszczędny Programista czy Hojny Tester?”), Tomasz Dubikowski („Testy wydajnościowe w świecie mikroserwisów”), Mateusz Piaszczak („Jak kraść to miliony”) oraz Bartosz Szulc („Mocne powiewy wiatru w chmurach”). 

Dzień zakończy wykład Paula Gerrarda, uznanego doradcy w zakresie test assurance, zdobywcy nagrody EuroSTAR Testing Excellence oraz nagrody 1. edycji TESTA Lifetime Achievement. Jego wykład dotyczyć będzie pracy testera w dobie Transformacji Cyfrowej.

Pełna agenda konferencji dostępna jest na stronie www.qualityexcites.pl

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i ogólnodostępny. O przyjęciu decydować będzie odpowiedź udzielona w formularzu rejestracyjnym znajdującym się na stronie www.qualityexcites.pl

Organizatorem wydarzenia jest gliwicka firma Future Processing (FP), która tworzy także międzynarodowy maraton programistyczny Deadline24, konferencję Future Dev Day oraz cykl Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Partnerem wydarzenia jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju (GAPR). Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Cyfryzacji oraz Marszałek Województwa Śląskiego.

Wśród Przyjaciół wydarzenia są testerzy.pl oraz społeczności testerskie TrójQA, KraQA, ŁódQA, papryQArz, PTaQ, TrójQA, WarszawQA i WrotQA.

Konferencję wspierają również serwisy Crossweb.pl i testuj.pl, społeczności Women in Technology, Girls Who Test oraz ALEKraków, Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, a także portal ChallengeRocket.com. 

 

Facebook: www.facebook.com/quality.excites

Twitter: www.twitter.com/qualityexcites

 

PS. W dniu dzisiejszym zapraszamy do śledzenia naszej strony na FB, gdzie ogłosimy konkurs związany z QE. Do wygrania jedna wejściówka na część konferencyjną wydarzenia! 

[Konkurs został rozwiązany 18 maja 2018 r.]

 

 

 

 

To powinno Cię zainteresować