Konferencja RE-AQCtion! 2008 w Gdańsku

Konferencja RE-AQCtion! 2008 w Gdańsku
Błędne wymagania są przyczyną aż 60% niepowodzeń projektów informatycznych.Konferencja RE-AQCtion! 2008 – kolejna, po zeszłorocznej, wrocławskiej AQCtion! 2007, edycja konferencji AQCtion! odbędzie się 24-26 września w Gdańsku. Dla osób rezerwujących za pośrednictwem testerzy.pl BARDZO DUŻE RABATY! Dla 3 pierwszych osób konferencja gratis! - wystarczy wysłać zgłoszenie na kontakt@testerzy.pl

 


Tematyka: skuteczna realizacja celów biznesowych projektów informatycznych dzięki inżynierii wymagań.

Wymagania – podstawa sukcesu projektu informatycznego


Co to są wymagania?
Wymagania to postawa każdego projektu i przedsięwzięcia, to założenia, cele biznesowe, definicja sukcesu projektu. Mówiąc językiem bardziej technicznym - to opis funkcji i właściwości oprogramowania, które spełniają oczekiwania i potrzeby klienta. Na podstawie wymagań buduje się architekturę systemu i tworzy kod – w przeciwnym razie projektowi grozi spektakularna klęska.
Jak opisywać i definiować oczekiwania tak, aby były zrozumiałe i jednoznaczne zarówno dla zamawiającego, jak i dla wykonawcy? Jak zweryfikować, w jakim stopniu wykonawca wywiązał się z powierzonego mu zadania? Tego dowiecie się Państwo podczas RE–AQCtion! 2008.

Zapraszamy:

Osoby z zarządów spółek, dyrektorów departamentów, prawników, doradców, osoby odpowiedzialne za zamawianie systemów informatycznych, kierowników projektów oraz specjalistów z działów IT.

Tom Gilb:
Szkolenia – jednodniowe dla menedżerów wyższego szczebla, dwudniowe dla menedżerów średniego szczebla - prowadzi Tom Gilb, światowej sławy specjalista w zakresie skutecznego zarządzania projektami informatycznymi, twórca nowych metodyk, teoretyk i praktyk w zakresie inżynierii wymagań, autor kilku fundamentalnych podręczników (www.gilb.com).
Wszystkie projekty informatyczne prowadzone systematycznie wg metod Toma Gilba zakończyły się sukcesem w planowanym terminie.

Program konferencji:
24-25 września 2008 - dwudniowe warsztaty dla kadry menedżerskiej średniego szczebla
Co to są wymagania, pozyskiwanie (znajdowanie, identyfikacja) wymagań, analiza i modelowanie wymagań, specyfikacja wymagań, walidacja, zarządzanie wymaganiami, zmienność wymagań, wymagania a cele biznesowe projektów.

26 września 2008 - jednodniowe szkolenie dla kadry menedżerskiej wyższego szczebla
Wymagania a cele biznesowe projektów, udziałowcy (interesariusze) wymagań, ocena wymagań pod względem korzyści, jak wymagania biznesowe przekładają się na wymagania techniczne i organizacyjne, wymagania a kontrakt, wymagania a testy odbiorcze i protokół odbioru.

26 września 2008 - jednodniowa konferencja dla specjalistów
Narzędzia do testowania wymagań, międzynarodowa certyfikacja specjalistów inżynierii wymagań, oprogramowanie zgodne z prawem.
 
Cele konferencji:
Konferencja RE-AQCtion! 2008 przeznaczona jest dla specjalistów na wszystkich szczeblach zarządzania w firmach. Łącznie, przez trzy dni uczestnicy z firmy zdobędą kompleksową wiedzę na temat inżynierii wymagań. Na jej podstawie można stworzyć spójną politykę i wewnętrzne procedury dotyczące zamawiania, tworzenia, odbioru i eksploatacji oprogramowania i systemów informatycznych. Taka wiedza na wszystkich poziomach w firmie pozwala na lepsze zarządzanie i przyspiesza proces decyzyjny.    

Organizatorzy:
•    European Test Centre bettersoftware.eu – w Polsce od 2003 roku, firma szkoleniowo-doradcza w dziedzinie jakości oprogramowania, inżynierii oprogramowania oraz testów; więcej na www.bettersoftware.eu
•    ABC Consulting sp. z o.o. – firma doradcza działająca w Polsce od 1989 roku, duże doświadczenie w prywatyzacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw, członek kilku międzynarodowych konsorcjów doradczych; więcej www.abcc.com.pl
•    SoftLex Law nad Software Quality Consulting – firma doradcza założona przez jedynego w Polsce prawnika posiadającego międzynarodowy certyfikat ISTQB w zakresie testowania oprogramowania komputerowego; więcej na www.bettersoftware.eu/softLex

Zgłoszenie:
Prosimy o zgłoszenie na adres reservation@bettersoftware.eu, podając:
•    imiona i nazwiska uczestników;
•    nazwę firmy i dane do faktury
•    adres mailowy i telefon osoby kontaktowej

Po otrzymaniu zgłoszenia wystawiamy fakturę pro forma i wstępnie potwierdzamy rezerwacje. Z chwilą dokonania przez Państwa wpłaty na nasze konto -
www.bettersoftware.eu/re-aqction/zgloszenie.html
- wystawiamy fakturę VAT i potwierdzamy rezerwację.

Szkolenia Toma Gilba i niektóre wykłady prowadzone będą po angielsku.

Ceny:
2-dniowe warsztaty dla menedżerów średniego szczebla - 3400 zł
1-dniowe szkolenie dla menedżerów wyższego szczebla - 2300 zł
1-dniowa konferencja - 850 zł + VAT

Dla firm specjalna oferta:

•    Druga osoba 25% rabatu
•    Trzecia osoba 50% rabatu
•    Czwarta osoba gratis
•    Piąta i następne 30% rabatu

Więcej informacji, szczegółowy program, warunki uczestnictwa i rejestracja na:
www.bettersoftware.eu/re-aqction oraz pod nr telefonu 0 22 498 34 48.

To powinno Cię zainteresować